Pomysł na dekoracje świąteczne z drucików. Zrób to sam

2013-11-27 13:27 Katarzyna Szarkiewicz
ozdoby świąteczne DIY
Autor: archiwum

Dekoracje świąteczne DIY, czyli takie które wykonamy samodzielnie, umilą święta. Aby wykonać te ozdoby świąteczne potrzebne będą ozdobne tasiemki, złote nitki, miedziane druciki, pojedyncze koraliki i ścinki materiałów. Więc jeśli wciąż się zastanawiasz, jakie ozdoby świąteczne kupić, to nie zwlekaj, zrób to sam.

ozdoby świąteczne DIY
Autor: archiwum

Dekoracje świąteczne wykonane własnoręcznie to najlepsze, świąteczne ozdoby. Proponujemy wykonać własne dekoracje świąteczne z drutu. Jego giętkość potrafi pobudzić wyobraźnię i sprawić, że drut przybierze właściwie każdą formę, jaką sobie wymarzymy. Może to być anioł, bombka bądź gwiazdka. Więc proponujemy abyś zgromadził odpowiednie materiały i zrób to sam.

Dekoracje świąteczne w zawieszeniu

Szklankę mocujemy pośrodku drucianego koła za pomocą czterech złotych nitek. Nad nią do koła przywiązujemy odbijającą światło ozdobną gwiazdkę. Napełniamy naczynie wodą, wkładamy do środka pływającą świeczkę, zapalamy i obserwujemy subtelną grę światła.

Bombka w sieci i zakręcony aniołek

Giętki drucik pobudza wyobraźnię. Może przeobrazić się w aniołka. Potrafi też przybrać kształt choinki lub bombki. Przestrzenną formę warto urozmaicić płaskimi gwiazdkami wyciętymi z tkaniny. Prosty sposób na przystrojenie zwykłej bombki to otulenie jej plecioną lub zrobioną na szydełku siateczką z błyszczących nici.

Zdjęcie do bloczka '1 zdjecie' - art 5346
Autor: archiwum