Zrób to sam: ozdobny panel i szafka do sypialni

2009-10-02 2:00

W zrób to sam pomysł na stylowe dekoracje do sypialni. Panel w różowe pasy i szafka nocna w wesołym kolorze sprawią, że sypialnia będzie oryginalna i pełna kobiecego wdzięku. Zobacz, jak zrobić ozdoby do sypialni: malujemy panel i szafkę nocną.

Spis treści

  1. Odnowiona szafka nocna: dekoracja sypialni
  2. Malowany panel i szafka nocna: potrzebne materiały

W zrób to sam pokazujemy pomysł na dekoracje do sypialni. Zobacz, jak samemu zrobić ozdobny panel do sypialni oraz jak odnowić szafkę nocną.

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIA >>>

Stara i brzydka szafka nocna została pomalowana: taka dekoracja sypialni ozywi każde wnętrze. Aby zmienić wystrój sypialni, nie potrzeba totalnego remontu - zobaczcie pomysły w zrób to sam - na proste, ale pomysłowe dekoracje sypialni.

Odnowiona szafka nocna: dekoracja sypialni

Masywny i archaiczny mebel nabrał lekkości i uroku. Jak to zrobić - w galerii zdjęć zrób to sam - instrukcja krok po kroku - jak wykonać dekoracje sypialni.

Malowany panel i szafka nocna: potrzebne materiały

Panel: płyta MDF 190 x 60 cm, farba do drewna biała, różowa i szara, taśma malarska, styropianowa listwa ozdobna, wałek, klej, miarka, szablon

Szafka: farba do drewna turkusowa i biała, papier ścierny, gąbka, 2 uchwyty do drzwiczek, pędzel, śrubokręt, szablon (ten sam co do panela)