Nowy trend na TikToku. Ludzie zaczęli malować ściany za pomocą ziemniaków

2023-02-28 15:52

Szukasz prostego sposobu aby urozmaicić swoje ściany? Przypomnij sobie zajęcia z plastyki ze szkoły podstawowej, tak jak zrobiła sobie to Abbey Marie Sherwood, właścicielka kanału @indie.boho.nest. Dziewczyna podzieliła się sprytnym trikiem na ozdobienie ścian.

Stemple z ziemniaka
Autor: tiktok.com/@abbey.marie98

Pamiętasz tę lekcję, na którą każdy miał przynieść kilka ziemniaków i nożyk? Następnie wykrawało się w nich wzór i w ten sposób tworzyło stempel. Kolejnym krokiem było namoczenie go w farbie i udekorowanie za jego pomocą kartki. Dlaczego nie wykorzystać tego sposobu do szybkiego stworzenia niepowtarzalnego wzoru na twojej ścianie?

Właśnie w ten sposób postąpiła Abbey. Jednego ziemniaka przekroiła na pół i wycięła z niego dwa trójkąty, tworząc wzór w kształcie kokardki. Później swój stempel pokryła brązową farbą i w ten sposób ozdobiła jedną ze ścian, tworząc pionowe i poziome wzory. W ten sposób uzyskała ciekawy efekt, a jej film wyświetlono prawie 800 tys.

Stemple z ziemniaka
Autor: tiktok.com/@abbey.marie98

Minusem tej metody jest to, że jeśli nie masz wielkich zdolności plastycznych nie uda ci się zapewne wyciąć w ziemniaku bardzo skomplikowanego wzoru, a jedynie proste geometryczne kształty. Jeśli marzy ci się bardziej ażurowy wzorek, doskonałym rozwiązaniem mogą być drewniane stemple do ścian, które znajdziesz w internecie lub w sklepie z artykułami plastycznymi.

Przeczytaj również:

Źródło: apartmenttherapy.com

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE