Wystarczą 3 kije od szczotki i stary pasek. Tak stworzysz stylowy wieszak, nie tylko do przedpokoju

2022-09-05 12:39

Trójnóg kojarzyć się może ze statywami fotograficznymi, jednak zalety tego rozwiązania doceniono tysiące lat przed skonstruowaniem pierwszego aparatu.Trzy punkty podparcia gwarantują dowolnemu obiektowi stabilność nawet na nieidealnie równym podłożu. Dzięki temu także nasz wieszak stawi czoła każdej sytuacji.

ZTS Wieszak
Autor: Mariusz Bykowski DO POMOCY, DLA OZDOBY Trójnożny wieszak świetnie nadaje się do małego mieszkania. Łatwo go rozstawić, przemieścić albo złożyć i schować – zgodnie z bieżącymi potrzebami. W przedpokoju mogą na nim zawisnąć okrycia gości. W sypialni ubrania na kolejny dzień, a w łazience szlafrok lub ręczniki, które szybko wyschną dzięki dobremu dostępowi powietrza. W salonie z kolei stanie się bazą dla wciąż nowych niebanalnych aranżacji.

POTRZEBNE BĘDĄ

Trzy grube drewniane kije od szczotki o długości ok. 130 cm, papier ścierny, taśma malarska, pędzel o szerokości 3-4 cm, mała kuweta malarska, farba kredowa (tu Vertigo w kolorze niebieskim), stary skórzany pasek do spodni.

ZTS Wieszak
Autor: Mariusz Bykowski

KROK 1

Delikatnie wygładź końce kijów papierem ściernym. Około 40 cm od szpica każdego z nich przyklej taśmę malarską. Dzięki temu zamalowana powierzchnia będzie miała równą krawędź.

ZTS Wieszak
Autor: Mariusz Bykowski

KROK 2 

Ostrożnie pomaluj zakończenia kijów. Odstaw w bezpieczne miejsce do wyschnięcia. Jeśli chcesz, by kolor był bardziej intensywny, ponownie pomaluj drewno. Odklej taśmę.

ZTS Wieszak
Autor: Mariusz Bykowski

KROK 3

Po wyschnięciu farby zbierz kije w wiązkę, rozłóż szeroko jak na zdjęciach i ustaw tak, by stabilnie oparły się na podłodze. Opleć je paskiem, końcówkę przełóż przez sprzączkę i zapnij. Gotowe!

ZTS Wieszak
Autor: Mariusz Bykowski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE