Meble po liftingu

2008-10-20 2:00
Meble po liftingu
Autor: Mariusz Bykowski

Tani pomysł na szybką zmianę i odnowienie mebli. Plastikowe czerwone krzesła i biały stół ozdobiliśmy naklejkami. Wzory kwiatowe dodały zwykłym meblom uroku.

Zwykłe plastikowe krzesła i stół nabrały nowoczesnego charakteru. Przykleliliśmy na nie stylizowane ornamenty roślinne. Naklejki kwiaty dodały smaku i zgodnie współistnieją z prostymi formami.

Naklejki na meblach

Biała, błyszcząca powierzchnia blatu stołu na połyskujących, chromowanych nogach i lekkie krzesła - białe i czerwone. Proste, oszczędne formy i wyrazista kolorystyka tworzą dosyć surowy zestaw. Podobnie traktowane jest ich otoczenie: biała podłoga i ściany plus czerwony pionowy pas wyznaczający miejsce stołu. Wprowadzenie kwiatowego motywu przyklejonego na meblach spaja je w całość, tym bardziej że konsekwentnie posługuje się zasadą kontrastu - czerwony wzór pojawia się na białym tle, na czerwonym - biały.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE