Meble po liftingu

2008-10-20 2:00

Tani pomysł na szybką zmianę i odnowienie mebli. Plastikowe czerwone krzesła i biały stół ozdobiliśmy naklejkami. Wzory kwiatowe dodały zwykłym meblom uroku.

Meble po liftingu
Autor: Mariusz Bykowski

Zwykłe plastikowe krzesła i stół nabrały nowoczesnego charakteru. Przykleliliśmy na nie stylizowane ornamenty roślinne. Naklejki kwiaty dodały smaku i zgodnie współistnieją z prostymi formami.

Naklejki na meblach

Biała, błyszcząca powierzchnia blatu stołu na połyskujących, chromowanych nogach i lekkie krzesła - białe i czerwone. Proste, oszczędne formy i wyrazista kolorystyka tworzą dosyć surowy zestaw. Podobnie traktowane jest ich otoczenie: biała podłoga i ściany plus czerwony pionowy pas wyznaczający miejsce stołu. Wprowadzenie kwiatowego motywu przyklejonego na meblach spaja je w całość, tym bardziej że konsekwentnie posługuje się zasadą kontrastu - czerwony wzór pojawia się na białym tle, na czerwonym - biały.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE