Jesienne dekoracje: świecznik na jesienne wieczory! Zrób to sam

2021-09-24 15:09

W cyklu zrób to sam pokazujemy jak wykonać ozdobny lampion. Jesienne dekoracje niosą ze sobą magię i ciepło. Zobacz jak zrobić świecznik, który nada jesiennym dekoracjom domu wyrazu i głębi. Wykonaj z nami KROK PO KROKU klimatyczną jesienną dekorację!

Nadeszła jesień, a wraz z nią czerwono-żółte liście zaścielające ścieżki w parkach. Pozwól się zainspirować jesiennemu krajobrazowi i stwórz jesienne dekoracje wnętrz. W cyklu zrób to sam pokazujemy jak zrobić szklany lampion. W kilku prostych krokach możesz stworzyć szklany, grawerowany świecznik z pięknym motywem liścia klonowego. W ten sposób możesz również udekorować słoje na słodycze i ciastka uroczymi motywami lub osobistymi napisami.

Jesienny świecznik: czego potrzebujesz?

Do wykonania jesiennego świecznika (szklanego lampionu) przygotować musisz następujące materiały:·    urządzenia do grawerowania Dremel Micro,·    ściernica diamentowa 2,0 mm / 7134,·    ołówek, ·    wilgotną szmatkę,·    szklany świecznik,·    szeroką taśmę maskującą,·    kalkę.

Jak zrobić świecznik: instrukcja krok po kroku

Krok 1: Pora wziąć się do dzieła. Oto instrukcja zrób to sam krok po kroku. Na początku pokryj taśmą maskującą obszar świecznika, na którym później ma pojawić się motyw liścia klonowego. Następnie narysuj go lub skorzystaj z naszego szablonu (jest w galerii zdjęć). Przenieś go za pomocą kalki i ołówka na taśmę maskującą.

Krok 2: Użyj narzędzia do grawerowania Dremel Micro i zamocuj ściernicę diamentową. Ustaw narzędzie na niskie obroty i wygraweruj wzór na szkle lampionu wzdłuż wcześniej narysowanych linii.

Krok 3: Usuń taśmę i oczyść szklany świecznik wilgotną szmatką. Po włożeniu do niego orzechów i świecy, udekorowany świecznik będzie przyciągał wzrok i umili długie jesienne wieczory.

Krok 4: A kiedy świecznik jest już gotowy… możesz przygotować upominek dla bliskiej osoby, która lubi słodkości. Podaruj jej coś wyjątkowego. Wypełnij słój na ciasteczka wybranymi słodyczami i wygraweruj na nim osobistą wiadomość. Drobiazgi cieszą przecież najbardziej! Takie jesienne dekoracje stworzą nastrojowy wystrój w mieszkaniu.

Zobacz WIDEO: Jak zrobić lampion z plastrów drewna i słoika

Galerie zdjęć: jesienne dekoracje wnętrz inspiracje

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Sposobem na szybką metamorfozę starych albo już opatrzonych mebli jest ich pomalowanie. W listopadowym numerze wiele podpowiedzi, jak zrobić to pomysłowo. Jesień nastraja domowo, stąd piękne, rodzinne kuchnie w stylu angielskim i przytulne sypialnie.

Kup dostęp od 1 zł
Moje mieszkanie listopadowy numer