Jak krok po kroku zapakować prezent pod choinkę? ZOBACZ wideo

2015-11-23 13:20
Pakowanie prezentu pod choinkę
Autor: Redakcja Prezent na Boże Narodzenie, zapakowany w papier ozdobiony koronką, na pewno będzie się wyróżniał pod choinką.

W naszym filmie krok po kroku pokazujemy, jak ładnie zapakować prezent pod choinkę. Tegoroczne opakowania prezentów na Boże Narodzenie powinny mieć koronki i miękkie wstążki. To jest naprawdę proste, a efekt oryginalny!

Zastanawiasz się, jak zapakować prezent pod choinkę w tym roku? Znamy odpowiedź i krok po kroku pomożemy Ci samodzielnie i ładnie  zapakować prezenty na Boże Narodzenie. W tym sezonie modne są opakowania z koronką. Zobacz, jak to zrobić.

Jak zapakować prezent pod choinkę: koronka i pomysł

W pakowaniu prezentów pod choinkę bardzo ważna jest estetyka, gdyż nawet najpiękniejszy prezent niechlujnie zapakowany, traci na wartości. Prezenty na Boże Narodzenie z wykorzystaniem koronki i miękkich wstążek będą wyglądały bardzo ciekawie pod choinką.

Jak zapakować prezent pod choinkę: przygotuj elementy i pakuj krok po kroku

Do ładnego zapakowania prezentu na Boże Narodzenie potrzebujesz: papier pakowy, koronkowe serwetki, materiałowe tasiemki, taśma klejąca i nożyczki. Pakując prezent pod choinkę najpierw sprawdź, ile będziesz potrzebować papieru i odetnij wybrany rozmiar. Starannie zawiń prezent w papier, a następnie dobierz odpowiednie kolory i długość wstążek. Na środku opakowania prezentu na Boże Narodzenie ułóż koronkę i zwiąż wstążką w poprzek. Następnie zawiąż wstążkę pionowo i zrób ładną kokardę.

[WIDEO]: Jak KROK PO KROKU ładnie zapakować prezent pod choinkę!

Zobacz WIDEO: wełniane opakowania prezentów DIY