DIY z bloga KokonLilli: metamorfoza starych mat bambusowych

2013-09-19 11:36

Dziś w DIY pokazujemy pomysłową i prostą do wykonania metamorfozę starych mat bambusowych, którą przeprowadziła autorka bloga wnętrzarskiego KokonLilli. Spodobało nam się wykonanie i świetny pomysł na nowe życie starych przedmiotów. Zrób to sam: pomysłowe odnowienie starych mat.

kokon
Autor: KokonLili

Spis treści

  1. DIY: metamorfoza mat z KokonLilli
  2. DIY:prosto i z pomysłem

Przedmioty i metamorfozy, jakie znaleźliśmy na blogu wnętrzarskim kokonlilli.blogspot.com, bardzo nam się spodobały. Autorka bloga zgodziła się zaprezentowac jedną z nich w naszym cyklu Zrób to sam. Prezentujemy pomysł na odnowienie starych mat bambusowych, które można zastąpić nowymi, innymi – albo - jak pokazała autorka bloga KokonLilli -  przeobrazić stare maty w nowe, niesamowicie oryginalne i gustowne dywaniki!

DIY: metamorfoza mat z KokonLilli

Stare maty bambusowe były zdeptane i nie dało się ich doczyścić. Ale poszukiwanie nowych chodników zakończyło się fiaskiem, więc autorka bloga KokonLilli zgodnie z zasadą DIY postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zrobiła sama - właśnie takie maty, jakie chciała.

DIY:prosto i z pomysłem

Stare maty bambusowe przeszły metamorfozę. Zostały pomalowane w czarno-białe pasy (farba akrylowa Dulux), co nadało im zupełnie nowego charakteru. Teraz doskonale pasują do przedpokoju i kolorystyki black&white. Ostatnią z nich autorka bloga KokonLilli przemalowała na czarno i ozdobiła trzema czarnymi gwiazdami wykonanymi za pomocą szablonu. Zobacz zdjęcia metamorfozy mat i... DIY!

Więcej inspiracji do wnętrz znajdziecie:

http://kokonlilli.blogspot.com/http://malowanykokon.blogspot.com/

kokonlili mata bambusowa
Autor: KokonLili Stara mata bambusowa została pomalowana farbą akrylową w czarno-białe pasy.
kokonlili mata bambusowa
Autor: KokonLili Efekt odnowionej maty jest zachwycający.
kokonlili mata bambusowa
Autor: KokonLili Kolejna stara mata, pomalowana na biało, została udekorowana czarnymi gwiazdkami pomalowanymi z pomocą szablonów.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE