DIY: poduszkowy igielnik z bloga DomoweZaciszeKasi

2013-09-19 12:06
blog DomoweZaciszeKasi igielnik
Autor: blog DomoweZaciszeKasi

Na blogu DomoweZaciszeKasi zachwyciły nas oryginalne pomysły na DIY. Autorka bloga prezentuje ciekawe projekty na krawieckie Zrób to sam. Dziś prezentujemy prosty do wykonania poduszkowy igielnik.

Spodobała nam się propozycja DIY z bloga DomoweZaciszeKasi, a autorka specjalnia dla Was nadesłała instrukcję. Samodzielnie wykonany torcikowy igielnik sprawi, że wszystkie igły od teraz bedą łatwe do odnalezienia.

Zrób to sam: potrzebne materiały

  • 3 kawałki materiału (wielkość dowolna)
  • wypełnienie
  • 2 guziki
  • maszyna do szycia


DIY: Torcikowy igielnik z bloga DomoweZaciszeKasi

Kawałki materiału składamy na pół prawą stroną do środka. Rysujemy kółka (proporcjonalnie: małe, większe i największe) i szyjemy po narysowanej linii, zostawiając niewielki otwór na wypchanie poduszeczek.

Po zszyciu odwracamy gotowe poduszeczki na prawą stronę i wypełniamy (ja użyłam zwykłego wypełnienia z poduszki). Na koniec zszywamy zostawione otwory.


Następnie układamy poduszeczki jedna na drugiej (od największej na podstawie) i zszywamy razem dołączając guziki na górze i na dole igielnika.

DIY poduszkowy igilenik: Teraz możemy spokojnie wkłuwać igły, szpilki, agrafki, itp. Igielnik jest dosyć gruby, więc nie ma obawy o to, że pokłujemy się od spodu.

Więcej pomysłów znajdziecie w blogu:
http://domowezaciszekasi.blogspot.com/

 

blog DomoweZaciszeKasi igielnik
Autor: blog DomoweZaciszeKasi
blog DomoweZaciszeKasi igielnik
Autor: blog DomoweZaciszeKasi