DIY: piękna dekoracja jesienna z bloga Minty House

2014-09-26 13:48
Minty House mblog
Autor: Blog Minty House

Jesień w domu może być kolorowa – zobaczcie DIY z bloga Minty House. Zachwyciła nas ta piękna i prosta jesienna dekoracja, a właścicielka bloga podpowiedziała, jak wykonać takie DIY.

Blog Minty House urzeka kolorami i smakiem. Spokojnie możemy tak napisać, bo patrząc na zdjęcia i czytając przepisy na potrawy, wprost nie można im się oprzeć. Ale dziś właścicielka bloga prezentuje u nas swoje proste, ale ciekawe DIY - jesienna dekoracja z żołędzi i kasztanów w słoiku.

DIY: dekoracja jesienna w słoju

Przepis na DIY z bloga Minty House jest prosty. Wystarczy w trakcie jesiennego spaceru zebrać to, co leży pod nogami: kasztany, żołędzie, orzechy. Część z nich można zanurzyć w kolorowych farbach i poczekać aż wyschną lub jeśli ktoś potrafi dziergać, wykonać żołędzie na szydełku. Wszystkie te skarby zamykamy w dużym słoju. Można ozdobić go ładną tasiemką dopasowaną kolorystycznie do zawartości słoja. Taka jesienna dekoracja może zdobić nasz dom, albo możemy ją podarować idąc z wizytą.

 

Więcej pomysłów na blogu - http://mintyhouse.blogspot.com

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Sposobem na szybką metamorfozę starych albo już opatrzonych mebli jest ich pomalowanie. W listopadowym numerze wiele podpowiedzi, jak zrobić to pomysłowo. Jesień nastraja domowo, stąd piękne, rodzinne kuchnie w stylu angielskim i przytulne sypialnie.

Kup dostęp od 1 zł
Moje mieszkanie listopadowy numer