Bożonarodzeniowy wianek z szyszek na drzwi: jak go zrobić krok po kroku

2015-11-23 16:23

Prosty, ale ładny wianek bożonarodzeniowy na drzwi możesz zrobić samodzielnie. Podpowiemy krok po kroku, jak zrobić świąteczny stroik z szyszek w stylu eko!

Spis treści

  1. Wianek bożonarodzeniowy na drzwi: postaw na naturę
  2. Bożonarodzeniowy wianek z szyszek na drzwi: krok po kroku
stroik na boże narodzenie
Autor: Redakcja Wianek bożonarodzeniowy możesz powiesić na drzwiach mieszkania.

Wianek bożonarodzeniowy na drzwi jest niemal obowiązkową dekoracją świąteczną. Przyozdobione wiankiem z szyszek drzwi wejściowe do mieszkania, będą się prezentować wyjątkowo odświętnie i ekologicznie.

Wianek bożonarodzeniowy na drzwi: postaw na naturę

Krok po kroku podpowiemy Wam, jak zrobić ładny wianek bożonarodzeniowy na drzwi – w stylu eko. Wystarczy wcześniej przygotować potrzebne elementy stroika, a jego wykonanie nie powinno zając nam wiele czasu.

Do zrobienia świątecznego stroika na drzwi będziemy potrzebować:- podstawy wianka, - szyszek,- żołędzi, - małych bombek, - orzechów, - koronkowych wstążek,- kleju do klejenia na gorąco.

Bożonarodzeniowy wianek z szyszek na drzwi: krok po kroku

Przygotowujemy oczyszczoną i suchą podstawę wianka bożonarodzeniowego na drzwi. Następnie przyklejamy do niej dość ściśle wszystkie elementy dekoracyjne – szyszki, żołędzie itp. Nie zostawiajmy za dużo wolnej przestrzeni pomiędzy nimi, bo będzie to wyglądać nieestetycznie. Na koniec z koronkowej wstążki wiążemy kokardę i odcinamy jej nadmiar.

Zobacz wideo instruktaż, jak zrobić krok po kroku bożonarodzeniowy wianek z szyszek na drzwi!