Ściana z filcu: oryginalny pomysł na dekorację ściany

2016-07-25 18:32 Anna Szeweluk

Ściana z filcu to niebanalny pomysł na dekorację wnętrza. Filc sam w sobie jest surowcem tradycyjnym, kojarzącym się z ciepłem. Ściana w całości ozdobiona filcem nada wnętrzu oryginalnego charakteru oraz doda przytulności. Zobacz jak poradzili sobie z realizacją tego pomysłu projektanci z pracowni Raca!

Urządzając wnętrze często stajemy przed dylematem: co wybrać do dekoracji ścian? Na rynku dostępne są najróżniejsze rozwiązania. Farba, tapeta, wzór, naklejki dekoracyjne , a może filc? Ściana w całości ozdobiona filcem to rozwiązanie z pewnością niebanalne. Ściana z filcu sprawi, że Twoje wnętrze nabierze oryginalnego wyrazu, a także zostanie ocieplone.

Zobacz też: Ciekawe pomysły na dekoracje ścian >>>

Ściana z filcu: nowe oblicze filcu

Filc na ścianie to nie tylko oryginalność, a nawet nowoczesność. Filc sam w sobie jest surowcem tradycyjnym kojarzącym się z ciepłem. Możesz wykleić filcem całą ścianę lub zamontować na niej dowolną naklejkę. Zaprojektuj jej strukturę, spójną z resztą planowanego wnętrza. Z filcu możesz zaplanować również inne praktyczne rozwiązania we wnętrzu, jak np. kieszenie. Filc w aranżacji wnętrza może mieć wiele różnych zastosowań, a z jego montażem poradzi sobie każda ekipa, która umie położyć dobrze glazurę, terakotę, tapetę czy wykładzinę.

Autor projektu: www.raca-architekci.pl

Wykonanie dekoracji z filcu: www.ankacyganka.pl

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021