Róże: mieszkaj romantycznie. Motywy kwiatowe we wnętrzu

2008-09-25 2:00 Joanna Dobkowska

Róże to królowe kwiatów. Od zawsze inspirują dekoratorów wnętrz. Róże zdobią talerze, pudełka, obrusy, poduszki, pościel, tapety. Wnętrza z różami są kobiece i romantyczne.

Wiecznie modny, najbardziej klasyczny z motywów dekoracyjnych teraz dodatkowo zwiększa siłę rażenia. Zgodnie z przykazaniami stylu total look wzorem w róże ozdabiamy wszystko: talerze, pudełka, obrusy, poduszki. Nawet buty! Letni rozkwit pozwala na swobodne łączenie prawdziwych kwiatów, pięknych jak malowane, z przedstawionymi w taki sposób, że wyglądają jak żywe. Naturalistycznie ukazane róże mają w sobie staroświecki urok. Ten klimat podkreślają tradycyjne w kształcie meble i dodatki. Preferujemy materiały naturalne: drewno, płótno, wiklinę. Ukłon w stronę retro stanowią srebro, porcelana i koronki. Słodycz masy róż uwiedzie nas, zwłaszcza gdy dobierzemy do nich pogodne pastelowe barwy.

Obfite bukiety róż stanowią stylowy dodatek szczególnie pasujący do wnętrz urządzonych w duchu wiktoriańskim.

NOWY NUMER

Maj w M jak Mieszkanie wabi kolorami i zachęca do zmian w domu. Prezentuje piękne przedmioty i aranżacje w pastelowych odcieniach różu, błękitu, żółtego i zieleni.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Maj 2021