Róże: mieszkaj romantycznie. Motywy kwiatowe we wnętrzu

2008-09-25 2:00

Róże to królowe kwiatów. Od zawsze inspirują dekoratorów wnętrz. Róże zdobią talerze, pudełka, obrusy, poduszki, pościel, tapety. Wnętrza z różami są kobiece i romantyczne.

Wiecznie modny, najbardziej klasyczny z motywów dekoracyjnych teraz dodatkowo zwiększa siłę rażenia. Zgodnie z przykazaniami stylu total look wzorem w róże ozdabiamy wszystko: talerze, pudełka, obrusy, poduszki. Nawet buty! Letni rozkwit pozwala na swobodne łączenie prawdziwych kwiatów, pięknych jak malowane, z przedstawionymi w taki sposób, że wyglądają jak żywe. Naturalistycznie ukazane róże mają w sobie staroświecki urok. Ten klimat podkreślają tradycyjne w kształcie meble i dodatki. Preferujemy materiały naturalne: drewno, płótno, wiklinę. Ukłon w stronę retro stanowią srebro, porcelana i koronki. Słodycz masy róż uwiedzie nas, zwłaszcza gdy dobierzemy do nich pogodne pastelowe barwy.

Obfite bukiety róż stanowią stylowy dodatek szczególnie pasujący do wnętrz urządzonych w duchu wiktoriańskim.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE