Piękne stroiki na Boże Narodzenie: 10 niebanalnych propozycji ZDJĘCIA

2015-11-16 12:35

Ciekawe stroiki na Boże Narodzenie nie muszą być zrobione z jodłowych gałązek i mieć kształt koła. Zobacz propozycje naszych stroików - między innymi z drutu, papieru i bombek!

Ciekawe stroiki na Boże Narodzenie niekoniecznie zrobione są na okrągłej podstawie, ze świerkiem i świecami. I nie wiszą już na drzwiach albo kominku. Proponujemy bardziej minimalistyczne podejście do tematu i zainspirowanie się stroikami z drutu, bombek czy papieru.

Nieoczywiste stroiki na Boże Narodzenie

Stroikiem na Boże Narodzenie może być dekoracja, którą uzyskamy poprzez ciekawe zestawienie świątecznych ozdób. Wystarczy na paprapecie postawić małe drzewko w doniczce, przyozdobić je bombką, obok ustawić typowo bożonarodzeniowe figurki – łosie, bałwanki, papierowe choinki. W kompozycji tego typu stroików na Boże Narodzenie, możliwości połączeń są nieograniczone.

Gwiazda – stoiki na Boże Narodzenie z drutu

Stroik na Boże Narodzenie nie musi być okrągły. Ciekawie będzie prezezentować się stroik w kształcie gwiazdy, wykonany na przykład z drutu. Możemy do niego doczepić inne ozdoby świąteczne w dowolnej konfiguracji. Jeśli wolimy okrągłą formę stroika na święta, zmieńmy mu styl – na przykład na puszysty i włochaty w kolorze białym.

Papierowe stroiki na Boże Narodzenie

Ciekawie będą się prezentowały stroiki na Boże Narodzenie z papieru. Taka dekoracja wymaga w prawdzie odrobinę zdolności manualnych i czasu, ale efekt jaki możemy uzyskać jest tego wart. Na święta sprawdzą się zarówno papierowe gwiazdy jak i rozetowe wycinanki, które zawiesimy na scianie.
Zobacz zdjęcia i pomysły w galerii!