Parawan: modna ścianka

2009-05-20 2:00

Parawany to funkcjonalne i atrakcyjne meble. Parawan, mobilna ścianka, pozwoli dowolnie zmieniać wygląd pokoju, a przy okazji ukryć to, czego nie chcemy pokazać gościom.

To już nie zapomniany na babcinym strychu rupieć ani dziwne „nie wiadomo co” zagracające pokój. Parawan wrócił do łask i święci triumfy. Nowocześnie zdobiony i wyeksponowany nagle stał się bardzo użyteczny. Parawanem można przecież dowolnie dzielić przestrzeń, dyskretnie zasłaniać mniej efektowne fragmenty pomieszczenia albo kącik telewizyjny czy komputerowy, by w małym mieszkaniu nie zakłócać wypoczynku pozostałym domownikom. Parawany są  również doskonałą dekoracją, którą warto docenić. Wystarczy zmienić wygląd parawanu, kolor ściany oraz kilka detali i pokój nabiera innego charakteru.

Warto pamiętać, że parawan ma dwie strony. Można z powodzeniem wykorzystać jego rewers i np. obić inną tkaniną albo pomalować, a potem - w zależności od potrzeb i nastroju - przestawiać ściankę, zmieniając tym samym charakter pokoju.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE