Panna zielona - modne dekoracje bożonarodzeniowe

2017-12-04 12:52 Magda Kazimierczuk
Świąteczny stół - Boże Narodzenie
Autor: mat. prasowe malabelle.pl W Polsce pod sufitem wiesza się bukiecik jemioły. W Skandynawii natomiast w okresie Bożego Narodzenia nad meblami lewitują świeczniki oplecione naturalnymi gałązkami i dekoracyjne wieńce. Można by nawet zaryzykować twierdzenie, że w krajach Północy są one ważniejsze od samego drzewka, House Doctor.

Trwa „przedświąteczna psychoza”. W pośpiechu graniczącym z paniką kupujemy nietrafione prezenty, stroiki, ledowe światełka. A może by w tym roku podejść do sprawy inaczej? Dom ozdobić tylko tym, co daje natura? 

Spróbujmy! Okaże się, że święta pachną lasem. A ich piękną ozdobą może być żółty brzuszek i czarne oczko sikorki ciekawsko zaglądającej do salonu.

Więcej inspiracji na naturalne dekoracje świąteczne znajdziesz w grudniowym numerze Dobrego Wnętrza!

Kup miesięcznik DOBRE WNĘTRZE w naszym sklepie>>>

Bożonarodzeniowa dekoracja
Autor: mat. pras. House Doctor W roli światecznej zieleni równie dobrze jak świerkowe gałazki sprawdzą się doniczkowe rośliny, które towarzyszą nam cały rok. Włózmy kilka przyniesionych ze spaceru szyszek do szklanej podstawy świecznika, na półce między książkami ustawy papierową gwiazdę, a od razu w domu zapanuje świąteczny nastrój.