Owocowe telewizory Hannspree

2011-01-27 13:21 Materiały prasowe firmy

Sympatyczne telewizory w kształcie jabłka z biedronką „chodzącą” po ekranie” spodobają się nie tylko dzieciom. Telewizory - jabłka marki Hannspree otrzymały najwyższe wyróżnienie w dziedzinie wzornictwa przyjaznego dla użytkownika w 2011 roku.

Telewizor jabłko
Autor: Materiały prasowe firmy

Kształt jabłka oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że taki telewizor niewątpliwie ożywi każde wnętrze. HANNSapple to nie tylko ładnie wyglądający mebel, ale przede wszystkim nowoczesne 28- i 55-calowe telewizory  Full HD 1080 pikseli, wzbogacone w technologię X-Contrast - system dynamicznego kontrastu, który sprawia, że ciemne lub jasne detale na podobnym kolorystycznie tle, będą wyraźniej widoczne. Zdejmowana podstawa umożliwia montaż telewizora na ścianie.
Oba modele telewizorów HANNSapple: 28 i 55 cali, otrzymały nagrodę w tegorocznej edycji konkursu „Taiwan Excellence Award”. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda w Azji, przyznawana najlepiej zaprojektowanym produktom, które oprócz nietypowego wzornictwa, wyróżniają się innowacyjnością oraz wysoką jakością.