Modne dodatki do wnętrz w każdym stylu: lampiony i świeczniki rozświetlające długie zimowe wieczory!

2015-01-21 17:27

Lampiony oraz świece stają się zimą wyjątkowo modnymi dodatkami do domu. A każdy promień światła dostarczony nam dzięki świecy będzie o tej porze roku wyjątkowo dla nas cenny. Korzystajmy więc z ogromnego wyboru dodatków do domu i rozświetlajmy domy nastrojowym i miękkim światłem świec.

Spis treści

  1. Dodatki do domu: modne lampiony i świeczniki i w różnych stylach
  2. Dodatki do domu: gdzie ustawiamy lampiony i świeczniki? Czy tylko wewnątrz?

Nawet jeśli dzień jest pogodny, co  zimą zdarza nieczęsto, wieczór zapada szybko i trwa długo. Brak słońca i odpowiedniej ilości światła nie jest obojętny dla naszego samopoczucia i zdrowia. Dlatego zimą każdy promień naturalnego światła, nawet tego wieczornego ze świec jest dla nas wyjątkowo cenny. A co ciekawe miękkie światło świec ze świeczników i lampionów jest dla nas wyjątkowo łaskawe. Warto więc celebrować długie, zimowe wieczory przy naturalnym i ciepłym świetle świec  z pięknych i stylowych świeczników i lampionów. Warto poszperać w sklepach oferujących ładne dodatki do domu. Wybór świeczników, lampionów i kandelabrów jest obecnie ogromny. Niewielkich na tealighty i dużych na wysokie, pokaźne świece. Cos dla siebie na pewno znajdzie wielbiciel stylu nowoczesnego, klasyki czy tak modnej ostatnio nowoczesnej klasyki. Wyjątkowo pięknie wyglądają także eklektyczne kolekcje szklanych i srebrzystych świeczników i lampionów. Świecące dodatki do domu rządzą!

Dodatki do domu: modne lampiony i świeczniki i w różnych stylach

Lampiony w zależności od ich wielkości możemy ustawiać w różnych miejscach w domu. Małe i średnie ustawiamy na stołach, stolikach pomocniczych i komodach. Duże pięknie wyglądają na podłodze. Zarówno pojedynczo jak i pogrupowane po kilka sztuk różniących się wielkością.  To samo dotyczy świeczników. Duże wręcz przeskalowane kandelabry zjawiskowo wręcz wyglądają postawione w okolicy kominka, a mniejsze na portalu. Teraz bardzo modne są świeczniki w stylu vintage, srebrne lub złote wyglądające tak jakby ich lata świetności dawno były za nimi. Wyglądają pięknie ustawione w większych grupach, takie same ale nieznacznie różniące się wielkością. Identyczne i tej samej wielkości  ustawione w rytmie pasują idealnie do wnętrz w stylu nowoczesnym.

Dodatki do domu: gdzie ustawiamy lampiony i świeczniki? Czy tylko wewnątrz?

Ozdobne lampiony i świeczniki ustawiamy przede wszystkim tam gdzie przebywamy, a więc we wnętrzach domów i mieszkań, czasem na balkonach i tarasach. Jednak nawiązując do tradycji  oświetlania drogi do domu  ustawiamy też dekoracyjne lampiony na schodach prowadzących do domu i w oknach sieni. Szczególnie atrakcyjnie wygląda to  podczas świąt lub kiedy czekamy na zaproszonych gości. Szklane ścianki lampionów sprawią, że ogień świecy tak łatwo nie zgaśnie, nawet od silniejszego podmuchu wiatru czy padającego śniegu. A lśniące szkło i chromowane elementy sprawią, że płomień świecy zostanie zwielokrotniony i wzmocniony. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE