Lustra dekoracyjne do łazienki, salonu i sypialni. Najmodniejsze aranżacje. DUŻO ZDJĘĆ

2020-06-29 8:58 Barbara Ruppel

Lustro to nie tylko element użytkowy. Może stanowić piękną ozdobę, niezależnie czy powiesimy je w łazience, salonie, sypialni czy korytarzu. Dlaczego warto wybrać lustra dekoracyjne? Ponieważ są gwarancją efektownego, modnego i nietuzinkowego wnętrza. Wspólnie z producentem dekoracyjnych luster Giera Design przyjrzymy się najciekawszym kolekcjom.

Kolorowy świat luster

Jednymi z najciekawszych luster dekoracyjnych w ofercie Giera Design są kolekcje Fusion, Novi i Demi. Każda z nich prezentuje inne podejście do kształtu i faktury, łączy je natomiast zamiłowanie do koloru. Inspirowane grafiką lat 50. i 60. dekoracyjne lustra Fusion z powodzeniem mogą zastąpić obraz lub inne dzieło sztuki. Wykorzystują kilka rodzajów lustrzanych tafli jednocześnie, np. lustro grafitowe, postarzane, kolorowe i miedziane. Warto dodać, że lustra Fusion i Novi doskonale prezentują się w duetach przez swój wydłużony i łukowo zakończony korpus, z kolei linia Demi to głównie modele na planie modnego koła.

Lustro Demi
Autor: Giera Design, materiały prasowe Dwukolorowe lustro Demi składa się z tafli klasycznej i miedzianej. Obie części łączy pasek z polerowanego mosiądzu

Miłośnikom szyku, elegancji i modnego mosiądzu na pewno przypadną do gustu dekoracyjne lustra z kolekcji Hoko i Ring. Okrągła tafla lustra Hoko zawieszona jest na mosiężnym uchwycie. Prostota i minimalizm tego projektu sprawia, że będzie on pasować do wytwornych, nowoczesnych wnętrz oraz pomieszczeń o klasycznym wystroju. Kolekcja Ring również wykorzystuje modny mosiądz, tym razem nieregularna szklana tafla jest wpisana w okrągłą, mosiężną ramę. Asymetryczny kształt lustra zestawiony z doskonałym okręgiem intryguje, inspiruje, zachwyca. Lustro Ring będzie przyciągać uwagę niezależnie od tego, czy powiesimy je w nowoczesnej łazience, czy salonie w stylu glamour.

 

Lustro Ring Ambient
Autor: Giera Design, materiały prasowe Owalne lustro Ring Ambient wpisane jest w mosiężny okrąg. Dzięki pustym przestrzeniom lustro wydaje się lżejsze, delikatniejsze

W królestwie koła

W designie wciąż niepodzielnie rządzą obłe kształty. Wszystko, co wpisuje się w łuk, owal czy okrąg jest w modzie. Dekoracyjne lustro Dolio w kształcie beczki świetnie komponuje się z materiałami takimi jak beton, drewno czy lastryko. Prostokątne lustro Billet z zaokrąglonymi rogami i głęboką ramą to ciekawa alternatywa dla kanciastych, prostokątnych luster. Dobrze wpasuje się we wnętrza skandynawskie i eklektyczne. Na uwagę zasługuje również "architektoniczna" w kształcie kolekcja Portal. Lustra Portal wykonane są z dużą dbałością o szczegóły, dlatego bez obaw można powiesić je w łazience, salonie, sypialni i garderobie. 

Lustro Billet
Autor: Giera Design, materiały prasowe Rama czarnego lustra Billet wykonana jest z wodoodpornej płyty MDF, więc świetnie sprawdzi się w łazience czy garderobie
Lustra dekoracyjne Giera Design
Autor: Giera Design, materiały prasowe Lustro jest nieodzowne w łazience, ale wspaniale ozdobi ściany także salonu, sypialni czy korytarza.