Lśniące Boże Narodzenie: srebrno-białe dekoracje świąteczne

2012-11-26 14:03 Olga Stanisławska

Dekoracje świąteczne lśniące uroczyście srebrem i śnieżną bielą wprowadzą do naszego domu magiczną atmosferę świąt. Boże Narodzenie muśnięte srebrzystym pyłem i opruszone śniegiem nabierze wyjątkowego charakteru. Najbardziej rodzinne święta w roku wymagają świetlistej oprawy. Srebrno-białe dekoracje świąteczne: inspiracje.

Już czas zaprosić do domu dekoracje świąteczne. Lśniące uroczyście srebrem i śnieżną bielą wprowadzą nas w magiczną atmosferę najbardziej rodzinnych świąt w roku. Nasz dom w Boże Narodzenie wymaga specjalnej i wyjątkowej oprawy.  Aby stworzyć klimat jak z baśni o Królowej Śniegu, wprowadźmy na święta do naszych wnętrz srebro i biel.  Dom otulony dekoracjami świątecznymi będzie olśniewał swoim wyglądem.

Dekoracje świąteczne: bożonarodzeniowe inspiracje

Wystarczy przymknąć powieki, by oczyma wyobraźni zobaczyć swój dom odświętnie ubrany. Już czas, by zaplanować najpiękniejsze bożonarodzeniowe aranżacje. Inspiracje może przynieść spotkanie z kwiaciarką, spacer po lesie albo kompozycje stworzone przez profesjonalistów. Samodzielnie wykonane dekoracje świąteczne są bezcenne i cieszą podwójnie. Warto więc wcielić się w rolę stylisty i zaaranżować kilka świątecznych kącików. Uroczyście przystrojony stół i choinka to przecież nie wszystko. Niech cały dom, już od progu, przywdzieje paradne szaty. Niech rozbłyśnie klejnotami ze srebra i kryształu, niech oplotą go mgiełką najcieńsze muśliny. Już od kominka promieniuje przyjemne ciepło, igrają wesołe płomyki świec i pachnie jedliną… Za chwilę zaświeci pierwsza gwiazdka.