Kawa z kapsuły - oryginalny ekspres

2010-06-25 2:00 Materiały prasowe firmy
Kawa z kapsuły - oryginalny ekspres
Autor: Materiały prasowe firmy

Nowy ekspres Dolce Gusto Circolo jest nie tylko funkcjonalny, ale i spełnia dekoracyjną rolę we współczesnej kuchni. Został wyróżniony międzynarodową nagrodą IF Product Design Award 2010 w kategorii produkt domowego użytku o najlepszym wzornictwie.

Kawa z kapsuły - oryginalny ekspres
Autor: Materiały prasowe firmy

Ekspres Dolce Gusto Circolo to ekskluzywny produkt, który pasuje do nowoczesnego wnętrza. Dostępny w dwóch kolorach: metalicznym czerwonym i grafitowym. Dodatkową zaletą jest podświetlenie miejsca na filiżankę diodami LED. Z niebieskim błyskiem każda filiżanka kawy wygląda nieziemsko. Efekt ten wzmacnia umieszczony z tyłu ekspresu zbiornik na wodę, przez którą przenikają smugi światła.
W ekspresie zastosowano ciśnienie o mocy 15 barów. Szybko i łatwo można otrzymać zarówno gorący, jak i zimny napój. Regulowana wysokość podstawki pozwala przygotować kawę w filiżance, kubku lub szklance. Wystarczy włożyć wybraną kapsułkę NESCAFÉ Dolce Gusto, by otrzymać wyśmienitą kawę. Do wyboru mamy 11 rodzajów kaw: aromatyczną Caffè Lungo, intensywną Espresso, Espresso Intenso z jeszcze mocniejszym charakterem, włoską Cappuccino i jej letnią wersję Cappuccino Ice, trójwarstwową Latte Macchiato i jej nową wersję bez cukru Latte Macchiato Unsweetened, delikatną Aroma, a do tego pyszną czekoladę. Do tego zestawu dołączyły 3 nowe kawy: Mocha będąca idealnym połączeniem aromatycznego espresso, mleka i gorącej czekolady, esencja włoskiego espresso czyli Espresso Ristretto (do jego zaparzenia używamy tylko 40 ml wody!) oraz Espresso Cortado – mocne espresso z delikatną, mleczną pianką. Nowe kawy oraz Latte Macchiato bez dodatku cukru dostępne są tylko w sklepie internetowym www.dolce-gusto.pl