Efektowna dekoracja stołu na sylwestra

2018-12-21 14:56 Karolina Klepacka
Nastrojowa dekoracja stołu na sylwestra
Autor: Konrad Kalbarczyk

Sylwestra warto spędzić nie tylko w miłym towarzystwie, ale i w ładnym wnętrzu. Oto ciekawa dekoracja stołu na sylwestra, która została przygotowana przez stylistkę w klasycznym klimacie. Stół prezentuje się nastrojowo i pięknie.

Prezentowane dekoracje stołu na sylwestra łączą nastrojowe ciepło z elegancją. Grube szkło, wyszukane ornamenty na talerzach i lniany obrus sprawiają, że dekoracja stołu na sylwestra staje się strojna i wykwintna. Stół sylwestrowy będzie więc doskonałym uzupełnieniem miłej zabawy w gronie przyjaciół.

Zobacz też: Jak składać serwetki - INSTRUKCJA >>>

Pamiętaj, że do nakrycia stołu wcale nie trzeba wyciągać zastawy po przodkach, żeby uzyskać ten efekt!

Wykwintna dekoracja stołu na sylwestra

Stół z drewna, nakrycie stołu, czyli złote i srebrne talerze oraz toczone świeczniki, zapowiadają, że goście będą eleganccy, a do ekscesów nie dojdzie. Wygodne krzesła i przyciemnione światło zapewniają przytulność podczas sylwestrowej zabawy. W kameralnej atmosferze zjecie wykwintny posiłek przy delikatnych dźwiękach muzyki. Na magnetycznej ścianie można umieścić zdjęcia z najmilszych chwil mijającego roku i zapisać postanowienia noworoczne.

Elegnacka dekoracja stołu na sylwestra
Autor: Konrad Kalbarczyk

Jak nakryć do stołu sylwestrowego?

Meble i dodatki użyte w dekoracji stołu na sylwestra to: stół Boston, FARMA KOLONIALNA; krzesła tapicerowane Nils, świeczniki szklane Blomster, talerze z beżowym paskiem, komplet sztućców Svit, IKEA; obrus Schauron naturell, NAP; podkładki-talerze Snow, DUKA; talerze szklane i srebrne, patera dwupoziomowa, INNE MEBLE; deserowe talerze kwadratowe, świeczniki drewniane, ALMI DÉCOR; kieliszki, RED ONION; serwetki białe, bukieciki z koralików, HOME & YOU; lampy, CASTORAMA. Na ścianie: Flutex 5, 4342, 4345, Interior Magnetic Board, Flügger.

Dekoracja stołu na sylwestra - więcej pomysłów: