Dekoracje ślubne domu - ładne ozdoby na ślub. GALERIA pomysłów

2018-03-01 13:14

Planując wesele, zadbajmy też o ładne dekoracje ślubne domu. Pomysłowe dekoracje ślubne stworzą we wnętrzach domu podniosły i uroczysty nastrój, a ładnie przystrojone mieszkanie na pewno spodoba się gościom.

Zwykle skupiamy się na wyborze sukni ślubnej, menu, dekoracji sali weselnej, a zdarza nam się zapomnieć o ładnej dekoracji domu na ślub. A przecież dekoracje ślubne, które zawiesimy w domu, mogą być ważnym elementem całej uroczystości.

Dekoracje ślubne domu - od czego zacząć?

Dekorację domu na ślub rozpocznijmy od wybrania pomieszczeń, których charakter chcemy podkreślić. Spróbujmy stworzyć wyjątkowy nastrój we wnętrzach, do których zapraszamy gości przed ślubem i po nim. Pamiętajmy o ładnej dekoracji salonu, sypialni dla gości, ale także łazienek.

Ślubne dekoracje domu nie muszą być wystawne i wyjątkowo ozdobne – czasem wystarczą białe kwiaty ustawione w niewielkich wazonikach, które będą przypominać o charakterze uroczystości. Możemy pokusić się o ślubne stroiki czy też ozdobnie zawiązane białe wstążki, które możemy dopiąć  praktycznie wszędzie – na krzesłach, kwiatach, a nawet na meblach. Nie zapominajmy także o stworzeniu wyjątkowego nastroju przy rodzinnym stole, jeśli planujemy na przykład kolację lub śniadanie dla zaproszonych gości.

..  Dekoracje ślubne w stylu glamour – inspiracje >>>

Wystrój domu na wesele - co na zewnątrz?

Ślubne dekoracje będą także ładnie zdobić dom na zewnątrz. Ciekawie zaprezentują się białe lub kolorowe duże kokardy, ozdobne wianki na drzwi czy ścieżka przystrojona rozsypanymi kwiatami. W wersji zabawowej możemy pokusić się o zawieszenie baloników i girland – w końcu ślub to czas radości także w domu.

..  Elegancka dekoracja stołu na ślub KROK PO KROKU >>>

W galerii zdjęć wybraliśmy ciekawe dekoracje ślubne, którymi można przystroić dom w tym uroczystym czasie.

Dekoracje ślubne domu to nie tylko biel!

Dekoracje ślubne już od dawna nie kojarzą się wyłącznie z ponadczasową bielą. Możesz zdecydować się na ciekawe dodatki robione z wikliny, którymi można przyozdobić weselny stół, kościół czy dom. Równie dobrze sprawdzą się dekoracje ślubne wykonane z kolorowej koronki. Kolorowymi wstążkami przyozdobimy obrusy albo krzesła weselnych gości. Ładną dekoracją ślubną będą też ozdobne przewiązania kieliszków. Każdy toast przypomni o wyjątkowej okazji.

Dekoracje na ślub - w domu i nie tylko. GALERIE ZDJĘĆ