Dekoracja stołu na święta. 25 POMYSŁÓW, jak udekorować stół na Boże Narodzenie!

2021-11-23 6:58

Boże Narodzenie to najbardziej klimatyczne święta, do których przygotowujemy się z dużym wyprzedzeniem. Ważnym elementem tych świąt są dekoracje, które zajmują dużo miejsca i to one stwarzają bożonarodzeniowy klimat. Warto zadbać o to, aby świąteczny stół był nakryty elegancki i wyjątkowy. Prezentujemy aż 25 POMYSŁÓW na aranżacje świątecznego stołu!

Jednym z ważniejszych elementów świąt Bożego Narodzenia jest dekoracja stołu, przy którym cała rodzina zasiada do wigilijnej kolacji czy świątecznego obiadu. Warto postarać się, aby aranżacja świątecznego stołu była nie tylko elegancka, ale tworzyła również atmosferę ciepła i harmonii.

Dekoracja stołu na święta: złoto i czerwień w roli głównej!

Świąteczny stół możemy udekorować na wiele sposobów. Najpopularniejszymi rozwiązaniami kolorystycznymi kojarzonymi ze świętami Bożego Narodzenia jest czerwień i złoto. To nieprzemijająca świąteczna klasyka, która nigdy się nie znudzi, a z roku na rok przybiera nowe formy. Na stole może pojawić się obrus w kolorze mocnej czerwieni, podkładki pod talerze lub kieliszki na wodę w karminowych barwach. Ciekawym i prostym rozwiązaniem dekoracji świątecznego stołu będzie ułożenie na talerzykach stroika z małej gałązki jedliny przewiązanej czerwoną wstążką. Na stole w formie dekoracji może pojawić się gwiazda betlejemska i kilka ozdobnych świeczek. Doskonałym pomysłem będzie również wykorzystanie choinkowych bombek do stworzenia ciekawej aranżacji świątecznego stołu.

Dekoracja stołu na Boże Narodzenie: srebro i biel czyli aranżacja w nowoczesnym wydaniu!

Od kiedy biel zaczęła królować w aranżacji wnętrz dekoracje świąteczne również musiały poddać się małej rewolucji. Biała choinka, stroiki czy dekoracja stołu to standard w nowoczesnych, minimalistycznych czy skandynawskich wnętrzach. Z czasem ponadczasowej bieli zaczęło towarzyszyć srebro i fiolet, który jest równie popularny w aranżacji wnętrz. Chcąc udekorować świąteczny stół w nowoczesnym wydaniu możemy zdecydować się na zastawę stołową w formie kwadratu, a na talerzach położyć dekoracyjne białe lub srebrne śnieżynki. Bez problemu kupimy je w jednej z wnętrzarskich sieciówek. Do nowoczesnych aranżacji coraz odważniej wkracza kolor. Możemy go wykorzystać tworząc świąteczną dekoracje stołu na Boże Narodzenie. Zainspirujcie się naszą galerią. Znajdziecie w niej aż 25 POMYSŁÓW na świąteczną aranżacje stołu!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Uroki grudnia chłoniemy wszystkimi zmysłami. Wzrokiem, smakiem, dotykiem… Wyraz temu dajemy w aktualnym numerze „M jak Mieszkanie”.

Kup dostęp od 1 zł
Mjakmieszkanie grudzień