Dekoracja stołu. Ładne dekoracje stołu: zdjęcia

2013-03-07 15:15

Dekoracja stołu nie tylko na uroczystości. Jeśli zadbasz o ładne dekoracje stołu przyrządzone potrawy będą smaczniejsze. Dekoracja stołu może być bardzo prosta, wystraczą kwiaty w wazonie i ładne naczynia, by stół nabrał uroku i zachęcał do wspólnych posiłków.

Dekoracja stołu to sztuka - jak w nowoczesnych wnętrzach ładnie zaaranżować posiłek. Warto mieć kilka dodatków, by dekoracja stołu na śniadanie czy domowy obiad była estetyczna i apetyczna. Nastała moda na celebrowanie posiłków, dlatego zobaczcie pomysły na dekoracje stołu w galerii zdjęć. Przedstawiamy inspiracje na dekoracje stołu na przyjęcie, śniadanie, kolację. Ładna dekoracja stołu umili spotkanie z przyjaciółmi, czy świąteczny obiad rodzinny.

Dekoracja stołu inspiracje

Dekoracja stołu musi być spójna, to oznacza, że wszystkie elementy, które znajdą się na stole powinny do siebie pasować i tworzyć harmonijną całość. Obrus, naczynia, dekoracyjne świece, wazony, koszyczki na chleb, naczynia na przekąski, podkładki pod talerze, serwetki, czy kwiaty w wazonie - to najczęściej używane elementy do dekoracji stołu. Im bardziej dekoracyjna zastawa, tym obrus czy podkładki powinny być stonowane. Rozejrzyjcie się po swoim mieszkaniu, bo do dekoracji stołu wszystko może się przydać: koraliki, wstążki, piórko, gałązki. Jeśli dekoracja stołu na być uroczysta, na przyjęcie dobierzmy serwetki, które mogą być finezyjnie złożone i zdobić stół lub talerz. Jeśli zdecydujemy się na obrączki do serwetek, dekoracja stołu na pewno będzie bardziej elegancka.

Jeśli szukasz inspiracji na dekoracje stołu, zajrzyj do naszej galerii zdjęć. Przedstawiamy 20 ZDJĘĆ - ładne dekoracje stołu, te codzienne, jak i odświętne.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Przed Wami lipcowe wydanie M jak Mieszkanie . Zapraszamy gorąco do lektury, jednocześnie zdradzając 19 sposobów na uporanie się z upałem w domu.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - lipiec 2022