ROLETY RZYMSKIE: ciekawa aranżacja okna z roletą

2013-05-09 14:40

Najlepszy pomysł na dekorację okna to stylowe i gustowne rolety rzymskie. Podpowiadamy, jakie wybrać rolety rzymskie, jak prawidłowo zamontować rolety i jakie tkaniny są teraz modne w aranżacji okna.

Spis treści

  1. Rolety rzymskie: same zalety
  2. Galeria: ciekawe inpiracje rolet rzymskich >>>

Rolety rzymskie dobrze wyglądają nowoczesnych wnętrzach. Dekoratorzy, zainspirowani antycznym Rzymem, potrafią z Twojego wnętrza wydobyć salonową magię. Rolety rzymskie są dziś luksusem połączonym z funkcjonalnością i gustownym projektem. W modnie urządzonym domu na pewno zobaczysz zamontowaną roletę rzymską, która jest świetną dekorację okna.

Rolety rzymskie: same zalety

Roleta rzymska to modny sposób na dekorację okna. Daje wiele możliwości aranżacji wnętrza, oprócz elegancji i stylowości, oznacza też funkcjonalność. Łączy wiele funkcji: zapewnia dyskretne przysłonięcie okna, która nie odcina nas zupełnie od świata, nie ogranicza dostępu optymalnego światła, co więcej - daje możliwość dobrania do niej zasłon. Pomysły na rolety rzymskie są bogate nawet w sposobie układania materiału podczas ich zwijania. Możemy wybrać ułożenie zwiniętych rolet w równoległe, miękkie fałdy lub wybrać klasyczną wersję ułożenia materiału. Jeśli masz ochotę i czas na dobieranie rolety rzymskiej, to może być naprawdę inspirujące zadanie.

Galeria: ciekawe inpiracje rolet rzymskich >>>

Dostępne są rolety rzymskie montowane na skrzydła, które pozwalają na funkcje uchylną okna. A dodatkowo nie jest naruszana ściana podczas montażu.Ułatwione zostało również czyszczenie rolet, które można zdemontować, a następnie uprać. Podobnie jak garnitur, oddajemy naszą ulubiona roletę do pralni. To naprawdę wielka wygoda dla zapracowanych właścicieli.

Rolety rzymskie na dobre podbiły nasze serca, to obecnie największy trend w doskonałych aranżacjach okien. Dzięki nim okna przybierają swój urok i stają się jednym z ciekawszych widoków naszego domu. Bo okno nie jest tylko elementem ściany - to także świetny materiał na tworzenie ciekawych projektów aranżacyjnych, z wyczuciem, smakiem i okiem doskonałego dekoratora.

Aranżacje okienne. Rolety rzymskie i zasłony