Webinar „Geberit dla Młodych” już w najbliższy piątek

2022-01-17 13:57
Geberit dla młodych
Autor: Materiały prasowe

Zapraszamy na spotkanie z architektem Przemo Łukasikiem oraz laureatami konkursu KOŁO na projekt toalety publicznej w Tatrzańskim Parku Narodowym.

Już w najbliższy piątek, 21 stycznia o godz. 11.00 odbędzie się webinar „Geberit dla Młodych", skierowany zarówno do studentów architektury, jak i absolwentów kierunków architektonicznych i projektowych. Podczas spotkania online zostanie zaprezentowana koncepcja, która zdobyła Grand Prix konkursu KOŁO „Projekt Łazienki 2021". O inspiracjach, szczegółach i rozwiązaniach zastosowanych w zwycięskim projekcie, opowiedzą jego autorzy – Ewa Pokrzywa i Marcin Gierbienis. Gościem specjalnym webinaru będzie jeden z jurorów, architekt Przemo Łukasik, założyciel pracowni Medusa Group, który opowie o znaczeniu konkursów w karierze architekta. Spotkanie zakończy dyskusja, podczas której wszyscy prelegenci odpowiedzą na pytania zadane przez widzów.

Webinar jest bezpłatny, zachęcamy do rejestracji: https://tiny.pl/91pkl.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na portalu Facebook.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W czerwcowym numerze M jak Mieszkanie otwieramy sezon balkonowy. Urządzamy oazę za oknem – klimatyczną, wygodną, zapewniającą relaks.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2022