Wzorowy Targ Prezentowy w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich!

2015-12-14 18:19

Po raz kolejny wskrzeszony zostanie czarowny blask Domu Towarowego Braci Jabłkowskich w Warszawie! Wzorowy Targ Prezentowy potrwa przez sześć najgorętszych przedświątecznych dni! Nabyć będzie tu można wyjątkowe prezenty dla najbliższych, zdrowe specjały świąteczne, drobiazgi dla najmłodszych, oraz rzeczy do domu. Zobaczcie jakie jeszcze atrakcje przygotowali organizatorzy Wzorowych Targów Prezentowych w 2015 roku!

Targi będą nawiązaniem do historii Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, gdzie towary były wyszukane i wyjątkowe, często wykonane przez najznamienitszych rzemieślników. Goście Wzorowych Targów Prezentowych będą mogli kupić wszystko co potrzebne aby święta były smaczne, zdrowe i ekologiczne. Organizatorzy zadbali o strefę świąteczną z ozdobami i dekoracjami, strefę dla ciała oraz zmysłów, strefę designu i strefę dziecięcą. Wyjątkową wystawę przedstawi Patyna sklep vintage - będzie to nie lada gratka dla wszystkich miłośników estetyki z dawnych lat, szczególnie tej z epoki PRL. Na drugim piętrze Księgarnia „Moda na czytanie” zorganizuje kiermasz książek. Znaleźć tam będzie można przepiękne albumy, wspaniałe książki dla dzieci, interesujące biografie, reportaże i znakomitą literaturę piękną.

Weekendowe warsztaty na Targu Prezentowym

W przedświąteczny weekend w ramach Targów zorganizowane zostaną także warsztaty z sitodruku z Maqudesign. Pracownia Szkła Artystycznego Maku poprowadzi z kolei warsztatm podczas którego będzie można własnoręcznie wykonać szklane ozdoby świąteczne. Pani Magdalena Kocel-Nowakowska  przeprowadzi warsztat dietetyczny, podczas którego wytłumaczy jak można sprawić, aby święta były smaczne i zdrowe. W strefie urody i zdrowia będzie można skorzystać z darmowych zabiegów, oraz poradzić się specjalistów od pielęgnacji całego ciała. „Na temat piękna” opowie jak robić naturalne kosmetyki i wykonać odmładzający auto-masaż. W strefie dziecięcej będzie czekała choinka do ubierania i prezenty dla wszystkich małych gości - zwierzęta z balonów, oraz najprawdziwszy Święty Mikołaj! Dla dzieci będą też zajęcia: razem z pracownią Igły Cztery Słonie będą szyły małe maskotki, a razem z RolyPoly będą mogły zrobić własny projekt torebki. Na warsztaty nie trzeba się zapisywać, godziny ich trwania i dokładne opisy podane będą na stronie wydarzenia. W czasie trwania Targów premierę wydania mieć będzie również album ”Bielizna, futra i Bracia Jabłkowscy - Światowe trendy w żurnalach największego domu towarowego Europy Środkowej 1910 - 1939”. Album stworzyły Martyna Jeziorska i Urszula Łęczycka-Jeziorska, zawodowo zajmujące się kostiumami epokowymi, charakteryzacją teatralno - filmową oraz historią mody. Spotkanie to uwieńczone będzie mini - pokazem mody i spotkaniem z autorkami (19.12 w sobotę o godzinie 17.00).

Wzorowy Targ Prezentowy w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich odbędzie się w dniach 18-23 grudnia 2015 w godzinach 11:00 - 21:00 (w dni powszednie) i 10:00 - 22:00 ( w weekend).

Wstęp wolny!

Więcej informacji na stronie www.wzorytargi.pl