Wybierz Świetlną Stolicę Polski i pomóż potrzebującym w Twoim mieście

2020-12-14 7:46 Redakcja
Konkurs Świeć się
Autor: materiały prasowe Świeć się

Jesteś dumny ze świątecznej iluminacji w swoim mieście i uważasz, że właśnie ono zasłużyło na miano Świetlnej Stolicy Polski? W takim razie zgłoś je do konkursu "Świeć się" i pomóż mu zdobyć honorowy tytuł oraz wygrać sprzęt AGD dla potrzebujących mieszkańców. A może sam robisz zdjęcia i chcesz podzielić się nimi zresztą Polski? Weź udział w świątecznym konkursie fotograficznym i wygraj atrakcyjne nagrody!

Zdecyduj, które miasto w Polsce ma najpiękniejszą świąteczną iluminację

Każdego roku polskie miasta wypełniają się wyjątkowymi świątecznymi ozdobami i rozświetlają milionami światełek. Jeśli spacerując ulicami swojego miasta, czujesz, że każda osoba w Polsce powinna zobaczyć i podziwiać iluminację właśnie z Twojego miasta – jest na to sposób! Zgłoś je do konkursu „Świeć się”, którego organizatorem, już po raz dwunasty, jest Grupa Time S.A.

Zasady konkursu są proste: wystarczy, że zrobisz zdjęcie świątecznej iluminacji w swoim mieście i wyślesz je przez formularz zgłoszeniowy, przypisując do kategorii Moje Miasto. Każdego dnia od 14.12.2020 do 7.01.2021 możesz głosować na swojego faworyta i pomóc mu przejść do finału, w którym zawalczy o tytuł Świetlnej Stolicy Polski.

Ale okres świąteczny to nie tylko dekoracje i oświetlenie – to również czas, w którym szczególnie dzielimy się dobrym słowem i pomagamy sobie nawzajem. Dlatego organizatorzy konkursu „Świeć się” przygotowali dla zwycięskich miast charytatywne nagrody AGD o łącznej wartości 200 tysięcy złotych, które otrzymają najbardziej potrzebujący mieszkańcy.

Jak zostanie wyłoniona świetlna stolica polski?

Konkurs "Świeć się" jest podzielony na dwa etapy:

I ETAP – wojewódzki: w tym etapie biorą udział wszystkie zgłoszone miasta. To, które otrzyma najwięcej głosów w danym województwie przechodzi do finału. Szesnaście wyłonionych w tym etapie miast otrzyma nagrodę o wartości 10 tysięcy złotych, którą przeznaczy dla potrzebujących mieszkańców.

II ETAP – ogólnopolski: w finale konkursu 16 miast z całej polski zawalczy o tytuł Świetlnej Stolicy Polski. Miasto z największą liczba głosów zdobędzie również nagrodę o wartości 40 tysięcy złotych, którą przeznaczy na wybrany cel społeczny miasta. Głosy można oddawać od 14-25.01.2021 na stronie konkursu.

By głosować na miasta, wystarczy odwiedzić stronę swiecsie.se.pl, wejść w zakładkę Plebiscyt Miast i obejrzeć zdjęcia rozświetlonych miast, a następnie oddać głos na swojego faworyta.

Konkurs Świeć się
Autor: materiały prasowe Świeć się

Uchwyć magię świąt na zdjęciu i wygraj atrakcyjne nagrody

Jeśli jesteś pasjonatem fotografii lub po prostu chcesz podzielić się z innymi magicznym świątecznym momentem, który uchwyciłeś na zdjęciu, zgłoś je w wybranej przez siebie kategorii (Mój Dom, Moi Bliscy, Moje Miasto, Moja Szopka, Moja Iluminacja) i zgarnij atrakcyjne nagrody!

W ramach konkursu „Świeć się” jury i internauci wybiorą 79 zdjęć, które w najpiękniejszy sposób ukazują świąteczną atmosferę w mieście, domu lub wśród bliskich. Łączna pula nagród to aż 30 tysięcy złotych, a do wygrania są bony na zakup sprzętu AGD (o wartości od 100 do 3 tysięcy złotych). Ze wszystkich nadesłanych prac profesjonalne jury wyłoni 31 zwycięzców, natomiast 48 kolejnych wybiorą internauci w drodze glosowania.

Jak wziąć udział w konkursie? To proste! Wystarczy, że uchwycisz na zdjęciu atmosferę świąt Bożego Narodzenia, wypełnisz formularz zgłoszeniowy dla indywidualnych użytkowników, załączysz zdjęcie i przypiszesz je do jednej z pięciu kategorii, a następnie wyślesz formularz. Pamiętaj, że możesz wysłać 2 zdjęcia w jednej kategorii, co znacznie zwiększa Twoje szanse na wygraną.

Konkurs trwa od 4.12.2020 do 25.01.2021 – w tym czasie możesz zgłosić lub zagłosować na wybrane zdjęcie. By zagłosować, odwiedź stronę swiecsie.se.pl, wejdź w zakładkę Konkurs FOTO, obejrzyj zdjęcia i zagłosuj na wybraną fotografię w każdej z pięciu kategorii.

Powodzenia!

NOWY NUMER

W kwietniowym numerze M jak Mieszkanie szykujemy się do Wielkanocy. Porządki? Gotowanie? Nie tym razem. Tegoroczne święta witamy pięknie udekorowanym domem.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Kwiecień 2021