W słusznej sprawie. Influencerki DIY przemalowały krzesła, by pomóc dzieciom z pogotowia opiekuńczego

2022-09-29 17:23

,,Chalk-it, Smile-it” tak nazwano wrześniowe wydarzenie, które łączyło szkolenie na temat farb kredowych LuxDecor ze szczytnym celem wsparcia Pogotowia Opiekuńczego ,,Opoka” w Wasilkowie. W trzy godziny utalentowane twórczynie stworzyły małe dzieła sztuki, które powędrowały do dzieci

Wydarzenie Chalk-it, Smile-it
Autor: serwis prasowy LuxDecor Wydarzenie "Chalk-it, Smile-it"

W dobrym celu

22 i 23 września 2022 odbyło się wydarzenie pt. ,,Chalk-it, Smile-it” mające na celu pomoc dzieciom z Pogotowia Opiekuńczego ,,Opoka” w Wasilkowie, promocję farb kredowych LuxDecor Chalk-it i promocję regionu. Na specjalne zaproszenie do Wasilkowa przyjechały influencerki specjalizujące się w stylizacji i renowacji mebli. Wszystko zaczęło się powitaniem gości przez Zarząd firmy Unicell International Sp. z o.o. i pracowników Urzędu Miasta Wasilków. Następnie Dyrektor Operacyjny  - Radosław Sawulski oprowadził wszystkich zainteresowanych po produkcji i zdradził kilka sekretów dotyczących farb produkowanych przez przedsiębiorstwo.

Wydarzenie Chalk-it, Smile-it
Autor: serwis prasowy LuxDecor Wydarzenie "Chalk-it, Smile-it"

Kreatywne warsztaty

Następnym punktem wydarzenia był wyjazd do Maciejówki, zlokalizowanej w Borkach. Właśnie tam przeprowadzono kreatywny warsztat. Każdy z uczestników otrzymał krzesło i wykorzystując farby kredowe LuxDecor Chalk-it, miał za zadanie nadać mu charakteru i w swoim, unikalnym stylu przygotować coś wyjątkowego, co potem trafi do podopiecznych z Pogotowia Opiekuńczego ,,Opoka” w Wasilkowie. W trzy godziny powstały małe dzieła sztuki, które dostarczono do dzieci.Był to pierwszy tego typu event zorganizowany przez firmę Unicell International Sp. z o.o.

Wydarzenie Chalk-it, Smile-it
Autor: serwis prasowy LuxDecor Wydarzenie "Chalk-it, Smile-it"

Wywołać uśmiech

,,Bardzo zależało nam by zorganizować wydarzenie, które będzie miało znaczenie. Nie chcieliśmy robić zwykłego szkolenia produktowego jakich wiele na rynku. Chcieliśmy by nasi goście włożyli w swoje prace serce, tak jak my podczas organizacji wydarzenia” – mówi Bartłomiej Sawulski, dyrektor Marketingu i Rozwoju.,,Celem wydarzenia była przede wszystkim pomoc dzieciom i wywołanie uśmiechu na ich twarzach. Stąd nazwa wydarzenia – Chalk-it, Smile-it.”  - dodaje Barbara Polkowska, kierownik Marketingu i Rozwoju.Firma Unicell International Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1998 roku, jest właścicielem marek LuxDecor (produktów do ochrony i dekoracji drewna), Primacol Professional (farb i chemii budowlanej) i Primacol Decorative (efektów dekoracyjnych DIY) i od wielu lat angażuje się w pomoc dzieciom w lokalnych, podlaskich organizacjach udzielając pomocy zarówno finansowej jak i produktowej.

Wydarzenie Chalk-it, Smile-it
Autor: serwis prasowy LuxDecor Wydarzenie "Chalk-it, Smile-it"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE