W numerze marcowym

2011-01-25 16:43

W numerze marcowym tematem przewodnim są łazienki dla gości i gospodarzy w jednym domu, łazienki dla dzieci i trendy łazienkowe 2011 - nowinki rekomendowane przez architektów.

To dwa całkiem odmienne wnętrza. Łazienka dla gości zaskakuje, choć mała, znalazła się w niej i toaleta, i umywalka z nietypową baterią. Nasze „maleństwo” może nawet zaszokować: jest ciemne i pokazuje - na całej ścianie - głowę Napoleona (podobizna ułożona z mozaiki) i jej odbicie w lustrze. Łazienka główna kocha światło, okna, przestrzeń. Choć wąska, przestronność zapewniają jej przeszklenia. Jest bardzo „energetyczna”, a z jej wnętrza wychodzi się na taras okalający apartament. Funkcjonalnym rozwiązaniem są dwie umywalki połączone meblem, architekt Adam Pulwicki.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Uroki grudnia chłoniemy wszystkimi zmysłami. Wzrokiem, smakiem, dotykiem… Wyraz temu dajemy w aktualnym numerze „M jak Mieszkanie”.

Kup dostęp od 1 zł
Mjakmieszkanie grudzień