Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdyni – podsumowanie wydarzenia

2015-09-14 11:54

W dniach 5-6 września 2015 roku odbyła się pierwsza gdyńska edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Podczas wydarzenia zaprezentowali się deweloperzy, banki oraz pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Nie zabrakło premier i promocji, a także wyjątkowych ofert różnego typu nieruchomości. Z ogromnym zainteresowaniem spotkały się m.in. porady z zakresu aranżacji wnętrz oraz sposobów finansowania zakupu mieszkania czy domu.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować za udział w pierwszej gdyńskiej edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za udział w pierwszej gdyńskiej edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbyły się w dniach 5-6 września 2015 roku w GDYNIA ARENA w Gdyni. Dziękujemy wszystkim Wystawcom, Patronom Honorowym i medialnym oraz organizacjom i stowarzyszeniom za wsparcie merytoryczne i medialne premierowej edycji Targów. Specjalne podziękowania składamy Pomorskiemu Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Nie zapominamy o prelegentach i doradcach, którzy pomogli w przygotowaniu kolejnej edycji, i których zaangażowanie potwierdza rangę i użyteczność wydarzenia. Liczymy, że wszyscy uczestnicy rynku – deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, agencje nieruchomości, banki i doradcy kredytowi spędzili owocnie czas na targach a poszukujący mieszkania czy domu znaleźli właściwe i docelowe lokum.

Nowy DOM Nowe MIESZKANIE: kompleksowy przegląd ofert domów i mieszkań

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań – nowych i „z drugiej ręki". Jest to także okazja do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych. Podczas Targów swoją ofertę prezentują: deweloperzy, banki i pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Na Targach nie brakowało promocji, premier, wyjątkowych ofert i rabatów oraz aktualnych ofert wszystkich typów nieruchomości z rynku wtórnego w organizowanym przez Pomorskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Centrum Rynku Wtórnego. Bogatej ofercie wystawców towarzyszył szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum, z dziedziny m.in.: prawa, finansów czy podatków.

Nowy DOM Nowe MIESZKANIE: podsumowanie gdyńskiej edycji Targów

Podczas drugiej edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdyni zaprezentowało się blisko 60 Wystawców i pokazano blisko 70 inwestycji z Gdyni i okolic. Targi poświęcone były kompleksowej prezentacji oferty mieszkań tak na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Ofertę targową wzbogaciła prezentacja firm doradczych. Nie zabrakło nowości oraz niestandardowej oferty rynku. W głównym sektorze targowym swoją ofertę przedstawili deweloperzy oferując najnowsze inwestycje na rynku gdyńskim (m.in.: ALLCON, DS DEWELOPMENT, EURO STYL, INVEST-PEL, JW CONSTRUCTION, MAT BUD, PB GÓRSKI, POLDOM, POLNORD, SEMEKO, SIÓDME NIEBO, oraz inni). Ciekawą ofertę zaprezentowały także firmy doradcze – IN HOME z propozycją aranżacji wnętrz i ogrodów czy doradcy i pośrednicy finansowi (DORADZA.PL, NOTUS oraz MURATOR FINANSE), którzy na swoich wykładach gościli komplet słuchaczy. Równie atrakcyjnie przedstawiała się targowa oferta agencji nieruchomości. Stoiska z ofertą rynku wtórnego przeżywały oblężenie. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się firmy promujące kompleksową ofertę budowy domu i jego wyposażenia. Bardzo ciekawe stoisko zaprezentowała firma DOMY HYBRYDOWE oferująca budowę domów ekologicznych. Uzupełnieniem oferty skierowanej do osób planujących budowę domu była oferta projekty domów jednorodzinnych Murator Projekty.

Nowy DOM Nowe MIESZKANIE: cel wydarzenia

Głównym celem Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE jest skupienie w jednym miejscu doświadczonych przedsiębiorców deweloperów, firm świadczących usługi związane z aranżacją, wykończeniem wnętrz a także doradców i pośredników finansowych z jednej strony a z drugiej strony – prywatnych inwestorów, przedsiębiorców, którzy poszukują swojego pierwszego lub kolejnego lokum, chcą zapoznać się z ofertą rynkową lub poszukują najlepszego rozwiązania finansowego do realizacji swoich celów.

Dowiedz się więcej na temat Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE