Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Druga edycja już 10-11 października we Wrocławiu

2015-09-23 12:57

W dniach 10-11 października na wrocławskim Stadionie odbędzie się 2. edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. To ostatnia szansa w tym roku dla osób poszukujących własnego lokum, by za rozsądną cenę, w dobrej lokalizacji i atrakcyjnym kredycie kupić mieszkanie czy dom we Wrocławiu i okolicy.

Na zainteresowanych czeka blisko 70 wystawców oraz 20 niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i Centrum Bezpłatnych Porad, służących pomocą w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum z dziedziny m.in.: prawa, finansów czy podatków. Promocje i wysokie rabaty zapowiadane są we wszystkich targowych stoiskach. Targom Nowy DOM Nowe MIESZKANIE towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości. Na pierwszych zwiedzających czekać będą miłe niespodzianki przygotowane przez Organizatora firmę Murator EXPO.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE: kredyt od A do Z

Podczas Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE deweloperzy zaprezentują bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania, gwarantują dostosowanie cen do realnych możliwości finansowych każdego klienta. Zaś pośrednicy kredytowi i doradcy finansowi skuszą niską prowizją dla kredytu mieszkaniowego, szerokim zakresem kredytowania, długim okresem spłaty oraz krótkim czasem podjęcia decyzji kredytowej. Warto na targach skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych i porozmawiać z przedstawicielami pośredników, wytargować minimalną prowizję za udzielenie kredytu oraz marżę, poprosić o przeprowadzenie symulacji wysokości i warunków kredytu i ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu jak i co zrobić, aby uniknąć rejestrów kredytowych.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE: debaty, porady, konsultacje

Wszyscy zainteresowani własnym „M" kupią je na Targach - bezpiecznie i w korzystnej cenie – dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. W Centrum Bezpłatnych Porad na potrzebujących porady czekać będzie sztab konsultantów. Funkcjonować będą punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, architektura wnętrz i stylizacja, aranżacja zieleni. Warto także mieć na uwadze spotkanie z przedstawicielami Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, które zaprasza na ciekawą debatę na temat mieszkań na rynku wtórnym. Na swoim stoisku eksperci Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zaprezentują specjalną ofertę inwestycyjną (mieszkania, grunty, małe i średnie lokale komercyjne). Zainteresowani inwestowaniem w nieruchomości będą mogli bezpłatnie skorzystać z porad i konsultacji w zakresie swoich potrzeb i możliwości inwestycyjnych w stoisku.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZAKNIE: Mieszkanie dla Młodych

Szczególnej uwadze polecane są spotkania pod hasłem: „Mieszkanie dla Młodych – szansa na pieniądze od Państwa – jak i kiedy". Nowelizacja MdM wprowadziła możliwość nabycia w ramach programu dowolnej nieruchomości mieszkalnej. Po dopłatę do kredytu w ramach programu „Mieszkanie dla młodych" mogą ubiegać się m.in.: kupujący nie tylko nowe, ale też używane mieszkania, nabywcy spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu, wkładu budowlanego do spółdzielni mieszkaniowej, wnoszonego w celu uzyskania prawa własności mieszkania, na podstawie zawartej ze spółdzielnią mieszkaniową umowy o budowę lokalu. Dzięki nowelizacji zwiększa się udziału w programie osób nieposiadających zdolności kredytowej, do kredytu razem z uczestnikiem MdM mogą przystąpić inne, w tym niespokrewnione osoby.

Uroczyste otwarcie Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędzie się 10 października o godz. 12:00 na hali główne na Stadionie Wrocław.