Synowie Roberta Makłowicza ruszą na podbój rynku nieruchomości. Wybór lokalizacji nieprzypadkowy

2023-03-22 10:59

Syn Roberta Makłowicza zdradził ostatnio w wywiadzie, że razem z bratem planują podbój rynku nieruchomości w Chorwacji. Miejsce jest nieprzypadkowe, bo to ukochany kraj Roberta Makłowicza. Krytyk kulinarny ma tam nawet dom.

robert makłowicz
Autor: instagram.com/robertmaklowicz_official

Rodzina Makłowiczów inwestuje w nieruchomości

Podczas wywiadu dla portalu Business Insider, Mikołaj Makłowicz opowiedział o nowym projekcie spożywczym spółki Makłowicz i Synowie.

Przy okazji przedsiębiorca zdradził, że razem z bratem postanowili zainwestować w nieruchomości za granicą. Wybór padł na Chorwację – jeden z ulubionych krajów ich ojca, Roberta Makłowicza. Tym projektem zajmuje się przede wszystkim brat Mikołaja, Ferdynand Makłowicz.

[Ferdynand] wziął na siebie naszą przygodę związaną z budowaniem domów i apartamentów w Chorwacji. To nowy projekt, budujemy lokale na sprzedaż. Ferdynand jeździ do Chorwacji, dogląda budowy, pilnuje papierów, umów

- powiedział w rozmowie z Business Insiderem Mikołaj Makłowicz.

Synowie Roberta Makłowicza najprawdopodobniej celowo wybrali Chorwację jako miejsce inwestycji. Robert Makłowicz kilka lat temu kupił dom w malowniczej Dalmacji, więc na pewno wie sporo o rynku nieruchomości nad Adriatykiem i cenną wiedzą może podzielić się z synami.

Dom Roberta Makłowicza w Chorwacji

W rozmowie z magazynem „Wiatr” Robert Makłowicz przyznał, że chęć zakupu domu w Chorwacji zrodziła się nie po to, by wzbogacić swoje portfolio nieruchomości, ale „z potrzeby piękna i spokoju”. Nic dziwnego, w końcu Dalmacja to jedna z najpiękniejszych części Chorwacji.

Stuletnia budowla z kamienia w maleńkiej wiosce, można tu mieszkać tygodniami i widywać w tym czasie zaledwie garstkę sąsiadów. Po prostu koniec świata

- tak opisał swój chorwacki dom Robert Makłowicz.

Krytyk kulinarny nagrał nawet odcinek poświęcony w całości Dalmacji. Podczas kilku ujęć widać nawet fragment stuletniej willi:

Źródło:

  • businessinsider.com.pl
  • well.pl
  • propertynews.pl
  • teleshow.wp.pl
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE