Świąteczny Kiermasz w Pałacu Prymasowskim: udekoruj swoje wnętrza na Święta!

2015-11-16 15:30
Kiermasz Świąteczny 2015
Autor: materiały prasowe Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny Mojego Mieszkania 22 listopada 2015 roku w godzinach 10:00 - 17:00 w Pałacu Prymasowskim w Warszawie!

Redakcja miesięcznika Moje Mieszkanie serdecznie zaprasza na Świąteczny Kiermasz dekoracji i rękodzielnictwa! Świąteczny Kiermasz to znakomita okazja na udekorowanie swojego wnętrza oryginalnymi ozdobami świątecznymi i nabycia niedostępnych nigdzie indziej prac rękodzielniczych! To też okazja do udziału w warsztatach DIY i fotograficznych oraz spotkania z redakcją Mojego Mieszkania i Kobietami z Pasją! Skorzystaj z okazji bezpłatnego uczestnictwa w Kiermaszu Świątecznym i urządź swoje wnętrze na Święta!

Redakcja magazynu Moje Mieszkanie serdecznie zaprasza na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 22 listopada 2015 roku w Pałacu Prymasowskim (Warszawa, ul. Senatorska 13/15). Na ponad 50 stoiskach swoje rękodzielnicze prace (wyroby z dziedziny dekoracji i wyposażenia wnętrz oraz ozdób świątecznych i dekoracji okolicznościowych) zaprezentują osoby z prawdziwie twórczą pasją. Będzie można podziwiać i kupić m.in. ozdoby świąteczne, zabawki, biżuterię, ceramikę, dekoracje do domu (kapy, poduszki, drobne meble itp.).Czy można przepuścić taką okazję?

Kiermasz Świąteczny: co, gdzie i kiedy

Organizowany przez miesięcznik Moje Mieszkanie Kiermasz Świąteczny odbędzie się już 22 listopada 2015 roku w Warszawie w Pałacu Prymasowskim przy ul. Senatorskiej 13/15, w godzinach 10:00-17:00. Już więc od wczesnego przedpołudnia będzie można buszować po licznych stoiskach z rękodzielniczymi wyrobami, kupować świąteczne prezenty, wymieniać doświadczenia i nawiązywać ciekawe kontakty z osobami o podobnych pasjach i zainteresowaniach. To niepowtarzalna okazja, aby spotkać się w atrakcyjnej oprawie Świątecznego Kiermaszu, ulokowanego w wypełnionych magią wnętrzach Pałacu Prymasowskiego

Kiermasz Świąteczny: liczne atrakcje dla odwiedzających!

W ramach Kiermaszu odbędą się także Warsztaty Foto dla wszystkich, którzy chcą doskonalić się w sztuce ustawiania kadrów i robienia zdjęć na swoje strony internetowe czy blogi. Podczas Warsztatów DIY będzie można poznać tajniki szycia patchworków czy artystycznego pakowania prezentów. Nie zabraknie też wiedzy teoretycznej - specjaliści podczas prelekcji opowiedzą, jak pasję przekuć w biznes.

Na gości Kiermaszu Świątecznego oczekiwać będzie także cała Redakcja miesięcznika Moje Mieszkanie, otwarta na rozmowy i kontakt z Odwiedzającymi! Będzie można podzielić się uwagami na temat pisma, pochwalić swoją pasją i poznać osobiście Redaktorów! Wieńczący wydarzenie reportaż wraz z fotorelacją z Kiermaszu opublikowany zostanie w kolejnym wydaniu miesięcznika Moje Mieszkanie! Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji bezpłatnego udziału w Świątecznym Kiermaszu Mojego Mieszkania i wyposaż swoje wnętrze w niezwykle oryginalne, niepowtarzalne i twórcze wnętrzarskie dekoracje świąteczne!

Zapraszamy wszystkich miłośników rękodzielnictwa do Pałacu Prymasowskiego w niedzielę 22 listopada, w godzinach 10:00 - 17:00. WSTĘP BEZPŁATNY!

Zobaczcie WIDEO RELACJĘ z poprzedniej edycji Kiermaszu Świątecznego Mojego Mieszkania: