Poznaj unikalne świece – produkty made in Poland!

2018-05-07 16:05

Kształtne świece to obecnie najmodniejszy wnętrzarski gadżet, który podbił serca wielu osób na całym świecie. W końcu powstało coś nowego, świeżego, niepowtarzalnego, a co więcej, stworzyli to Polacy. Produkty są unikalne dzięki wykorzystywaniu technologii 3D i idei „rapid prototyping”, dzięki której w bardzo krótkim czasie nawet najodważniejsze pomysły projektantów przechodzą do fazy realizacji, a świece mogą być zrobione z samego wosku lub umieszczone w kształtnych pojemnikach.

Światowa marka stworzona w Polsce

Candellana to marka spółki Youartme produkująca unikalne świece na zamówienie. Zaczęło się od popularnych kapel zagranicznych oraz korporacji, później nadszedł czas na krajowy rynek. Wśród swoich znanych klientów Candellana ma m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego, PGNiG, Facebook Inc., a także takie zespoły, jak Slayer, A Perfect Circle, Motorhead, Ghost czy Marilyn Manson. Candellana może wyprodukować świece dla każdej firmy, która chciałaby zabłysnąć takim produktem przed klientami, fanami, pracownikami. Świeczki od kilku lat są supermodnym gadżetem, elementem wystroju wnętrz i coraz popularniejszym prezentem – obdarowanego na pewno zaskoczy świeca w kształcie dłoni, serca, zwierzęcia, wieży Eiffla czy Pałacu Kultury.

Świece, o jakich marzysz

Candellana proponuje klientom wiele kolekcji tematycznych, a w każdej z nich znajduje się od kilku do kilkunastu wzorów świec. I tak w kolekcji „Romantic” mamy piękne świeczki idealne na prezent dla ukochanej osoby. Seria „Party & Fun” to zbiór pomysłowych i zabawnych świec z przymrużeniem oka, które na pewno zaskoczą i rozbawią, jak np. dynamit, zapalniczka czy pulchny jednorożec. Dla tych, którzy są fanami mroczniejszych gadżetów, Candellana także ma znakomite wzory z kolekcji „Hard Rock”, jak np. hitowe czaszki, pentagram, granat czy dłonie z różnymi gestami. Nie zapominajmy także o świecach w kształcie zwierząt, np. kot, buldog, zając czy waleń, które świetnie się sprawdzają wtedy, gdy szukamy czegoś nietypowego do pokoju dla dziecka.

Candellana produkuje również kształtne pojemniki, w których znajduje się np. pięknie pachnący wosk sojowy lub inny roślinny. Takie świece są nie tylko efektowne i oryginalne, ale także zdrowe! Opcji może być tyle, ile pomysłów. Teraz salon ozdobić możemy świecami w kształtach, o jakich nam się wcześniej nie śniło i które zrobią ogromne wrażenie na gościach. Takie świece stanowią idealny prezent, a ich rodzaj i wzór z powodzeniem możemy dopasować do okazji, osoby, wnętrza. Mogą być oryginalne, eleganckie lub zabawne czy modernistyczne i będą bardzo ciekawym dodatkiem do wnętrza.

http://candellana.com/
https://maknolia.pl/
https://www.facebook.com/candellanacandle