Nowy salon PEKA w Swarzędzu

2015-08-03 14:53
Nowy salon PEKA w Swarzędzu
Autor: materiały prasowe Nowy showroom firmy PEKA w Swarzędzu, urządzony na wzór apartamentu pokazowego.

PEKA otworzyła właśnie kolejny showroom w Swarzędzu, w którym udowadnia, że stosowanie funkcjonalnych rozwiązań w projektowaniu wnętrz są jej najmocniejszą stroną.

Showroom został urządzonym na wzór apartamentu pokazowego, możemy tu obejrzeć aranżacje całego wnętrza domu czy mieszkania. W showroomie zarówno klienci, jak i architekci mogą przekonać się o jakości zastosowanych rozwiązań, a najlepiej osobiście je wypróbować, otworzyć szafki, wyciągi, czy systemy narożne i zajrzeć do ich wnętrza.

Ergonomia i funkcjonalne rozwiązania w nowo otwartym salonie pokazowym firmy PEKA w Swarzędzu

Trzy razy E, czyli ergonomia, elegancja i elastyczność wyróżniają nowo otwarty salon pokazowy. Showroom zachwyca designem, nowoczesnymi rozwiązaniami, funkcjonalną aranżacją przestrzeni i perfekcyjnie dobranymi proporcjami. Jednak aby w pełni przekonać się o jakości zastosowanych rozwiązań, najlepiej osobiście je wypróbować - otworzyć szafki i zajrzeć do wnętrza, aby poczuć jak są przyjazne. Na podstawie rozwiązań, jakie zostały zaprezentowane w showroomie firmy PEKA, urządzonym na wzór apartamentu pokazowego, można zrozumieć co w projektowaniu wnętrz jest najważniejsze. To właśnie ergonomia w kuchni, w której możemy znaleźć funkcjonalność, jaką zapewniają wyciągi TANDEM, PLENO i CONVOY oraz systemy narożne LE MANS czy MAGIC-CORNER.

Nowy showroom PEKA ma do zaoferowania jeszcze więcej - funkcjonalną aranżacja całego wnętrza domu czy mieszkania. W showroomie zarówno klienci, jak i architekci mogą przekonać się jak praktycznie i gustownie urządzić garderobę czy pralnię. Wyposażenie łazienki przykuwa wzrok eleganckim designem. W tych pomieszczeniach zastosowanie znalazły szafki zapewniające łatwy i szybki dostęp do przestronnego wnętrza, np.: HAWA, EXTENDO, CONVOY czy CLIMBER. Prawdziwym hitem jest biuro – sprytnie ukryte w przestrzeni salonu. System HAWA, pozwala stworzyć wnękę z przyjaznym miejscem pracy. W salonie natomiast świetnie sprawdzają się szafki CLIMBER otwierane dotykiem oraz półki EXTENDO.

Adres nowo otwartego showroomu firmy PEKA:

ul. Wrzesińska 183Swarzędz - Jasin 
Nowy salon PEKA w Swarzędzu
Autor: materiały prasowe Nowy showroom firmy PEKA w Swarzędzu.