Nowy program kulinarny Tajemniczy Składnik z Joanną Koroniewską

2015-02-26 10:16

10 marca w Telewizji Polsat rozpocznie się emisja nowego programu kulinarnego pt. „Tajemniczy Składnik". Gośćmi prowadzącej, Joanny Koroniewskiej, będą cenieni szefowie kuchni oraz eksperci kulinarni. W każdym z odcinków podzielą się oni z widzami swoją wiedzą, opowiedzą o panujących obecnie trendach związanych z gotowaniem i zdradzą swoje tajemne sposoby, na przyrządzenie potraw godnych gwiazdkowych restauracji. Partnerem programu została firma Electrolux.

W Polsacie rusza kolejny kulinarny program. Tajemniczy Składnik to propozycja dla miłośników gotowania, która powstała przy współpracy z firmą Electrolux. Prowadzącą program będzie Joanna Koroniewska.

Tajemniczy składnik - nowy program kulinarny o tajnikach gotowania

Sekretem wyjątkowych dań są ich tajemnicze składniki. Określone produkty spożywcze, ich zaskakujące połączenia czy też techniki przyrządzania sprawiają, że smak i aromat potrawy są jedyne w swoim rodzaju. To właśnie ta unikalna wiedza, zdobyta dzięki długoletniemu doświadczeniu, pozwala profesjonalnym szefom kuchni tworzyć kulinarne dzieła sztuki. Program Tajemniczy Składnik powstał z myślą o wszystkich miłośnikach gotowania, którzy pragną podobne efekty osiągać w swoim domowym zaciszu. Każdy z dziesięciu odcinków będzie dedykowany innej tematyce, a jego prowadząca, Joanna Koroniewska, będzie gościła innego specjalistę z danej dziedziny.

O czym będzie program Tajemniczy Składnik?

Widzowie dowiedzą się jak przyrządzać kaczkę, steki, podroby, jak upiec chleb, własnoręcznie zrobić makaron, przygotować wytworne śniadanie, modny deser czy zdrowe menu. Poznają najnowsze trendy panujące w świecie gotowania oraz posiądą tajemną wiedzę wprost od kulinarnych ekspertów. Będą nimi Przemek Błaszczyk, Justyna Mizera, Eliza Mórawska, Marcin Czubak, Aleksandra Sowa, Paweł Kibart, Marcin Przybysz i Sebastian Olma. Zaproszeni goście opowiedzą dodatkowo o profesjonalnych technikach przyrządzania dań, takich jak połączenie pary i gorącego powietrza czy metodzie sous-vide oraz roli urządzeń stosowanych podczas pracy w kuchni. Program Tajemniczy Składnik to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują kulinarnych inspiracji, chcą poznać innowacyjne rozwiązania i pragną gotować na najwyższym poziomie we własnym domu. Program powstał w ramach kampanii Electrolux o tej samej nazwie. Będzie on emitowany w Telewizji Polsat, od 10 marca do 12 maja b.r. o godz. 21.35, po programie Hell's Kitchen – Piekielna Kuchnia.

Nowy program kulinarny Tajemniczy Składnik z Joanną Koroniewską
Autor: Mat. prasowe. Fot. Aleksander Bogdański
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE