NOWY KATALOG IKEA 2015!

2014-08-21 19:24 Agnieszka Zawadzka

Nadszedł tak długo wyczekiwany przez całą naszą Redakcję ( jak i inne zaprzyjaźnione Redakcje również) dzień inauguracji NOWEGO KATALOGU IKEA 2015! Sprawdź z nami co nowego proponuje IKEA na nadchodzący sezon!

Na pewno znacie ten stan: poźne lato (względnie wczesna jesień), wracacie zmęczeni do domu, po ciężkim dniu, nie oszczędzając się... a od progu, niespodziewanie acz w pełni naturalnie czeka ON - nowiuśki, piękny, pachnący i cały Twój! NOWY KATALOG IKEA!

NOWY KATALOG IKEA 2015: lekko, z kolorem i dobrym designem

Wielka inauguracja, tak wyczekiwanego w polskich domach, NOWEGO KATALOGU IKEA 2015 stała się faktem! Już wiemy, że IKEA po raz kolejny zachwyci nas funkcjonalnym podejściem do codzienności. Nowe propozycje IKEA na 2015 rok tętnią wielością rozwiązań i ponadczasowym lookiem. Ciekawa, biała komoda z nieregularnymi dwunastoma szufladami (NORDLI) ciekawi i wprowadza nutę modernizmu. Ciepłe, pikowane pokrowce na sofy i krzesła zachwycają żywymi kolorami i funkcjonalnym krojem. Kolorystyką powracamy do natury: surowa sosna i chropowata faktura w wykończeniu mebli do salonu, sypialni i kuchni święcą swoje 5 minut! Co więcej? Szuflady, szufladki, skrytki, pudełeczka... wszystko to, za co kochamy IKEĘ, w jeszcze nowszej, świeżej odsłonie. Żywe kolory i lekki design, wymarzony dla współczesnych nomadów, co chwila zmieniających miejsce zamieszkania, sąsiaduje z opracowaniem serii inspirowanych klasyką (MUSKEN) i stylem loft, wymarzonych dla domatorów z delikatnie romantycznym usposobieniem.

NOWY KATALOG IKEA 2015: wyjątkowy, bo z polskim akcentem!

Tegoroczna edycja NOWEGO KATALOGU IKEA 2015 jest dla nas szczególna i wyjątkowa. Polscy projektanci zostali wyróżnieni spośród wielu innych na całym świecie i poproszeni o współpracę przy projektowaniu uzupełniającej serii IKEA PS. Polskie projekty mebli dla IKEA są lekkie, funkcjonalne, łatwe do przenoszenia oraz wielofunkcyjne. Wyróżnieni polscy projektanci: Krystian Kowalski, Maja Ganszyniec, Paweł Jasiewicz i Tomek Rygalik z powodzeniem wkroczyli do kręgu projektantów cieszących się tak dużą popularnością i uznaniem na całym świecie mebli i akcesoriów IKEA.

NOWY KATALOG IKEA 2015: co wiemy o katalogu?

Co wiemy o katalogu IKEA w Polsce? Zapoznaj się z ciekawymi faktami i liczbami na temat kultowego już Katalogu IKEA w Polsce:

• w Polsce Katalog IKEA wychodzi 19-ty rok z rzędu,
• tegoroczne wydanie ma 324 strony + 4 strony okładki,
Katalog IKEA 2015 został wydrukowany w nakładzie prawie 5,5 miliona egzemplarzy w polskiej wersji językowej, a na całym świecie w liczbie 217 milionów egzemplarzy!
• Katalog IKEA 2015 powstał w 67 wersjach, w 32 różnych językach,
• Katalog IKEA 2015 będzie dystrybuowany łącznie w 46 krajach. W tym roku po raz pierwszy został on wydany w Chorwacji i Indonezji,
• opracowanych zostało 58 dodatkowych materiałów (filmy, zdjęcia, animacje produktowe 360°) dostępnych w aplikacji katalogowej na smartfony,
• dystrybucja w Polsce będzie przeprowadzona na obszarze wokół 7 miast, w których działają sklepy IKEA, tj. Łodzi, Katowic, Krakowa, Poznania, Trójmiasta, Warszawy oraz Wrocławia.

UWAGA! W bardzo bliskich planach jest otwarcie nowego sklepu IKEA w Polsce: w Bydgoszczy!

NOWY KATALOG IKEA 2015: czekając na...

W oczekiwaniu na nowiuśki, papierowy katalog, który godzinami można przeglądać moszcząc się na wygodnej kanapie / hamaku / bujawce / fotelu, w okryciu z wełnianego pledu i z pyszną kawą na podorędziu, z pomoca przychodzi nam dostępna już wygodna wersja KATALOGU IKEA 2015 ON-LINE. Ale my i tak nadal czekamy (jak dzieci Gwiazdki) na nasz własny i jedyny, PAPIEROWY egzemplaż NOWEGO KATALOGU IKEA 2015. Takiego tylko dla nas... (dystrybucja papierowego KATALOGU IKEA 2015 w Polsce rusza 25 sierpnia!).

NOWY KATALOG IKEA 2015
Autor: IKEA Redakcja Urzadzamy.pl już się wgryzła w nowy katalog. A Wy? :)