MODA NA DESIGN: Spotkanie z dobrym wzornictwem z OKK! design

2015-11-06 15:38 Redakcja
OKK Design VI edycja
Autor: materiały prasowe ZAPRASZAMY! Urzadzamy.pl jest oficjalnym Patronem wydarzenia.

To juz VI edycja inspirującego spotkania branży wnętrzarskiej. Wspólnie z przedstawicielami firm rynku wnętrzarskiego, reprezentantami środowiska akademickiego, czołowymi projektantami form przemysłowych i ludźmi ze świata mody zapraszamy do udziału w kolejnej edycji spotkania szkoleniowo-konferencyjnego, które odbędzie się 17.11.2015 w godzinach: 13.00 – 21.00 w POP UP STORY – strefa DESIGNU w budynku PLAC UNII LUBELSKIEJ w Warszawie. Motyw przewodni spotkania: MODA NA DESIGN!

To już VI edycja inspirującego spotkania branży wnętrzarskiej, którego Patronem medialnym jest Urzadzamy.pl. Wspólnie z przedstawicielami firm rynku wnętrzarskiego, reprezentantami środowiska akademickiego, czołowymi projektantami form przemysłowych i ludźmi ze świata mody zapraszamy do udziału w kolejnej edycji spotkania szkoleniowo-konferencyjnego, które odbędzie się 17.11.2015 w godzinach: 13.00 – 21.00 w POP UP STORY – strefa DESIGNU w budynku PLAC UNII LUBELSKIEJ w Warszawie. Motyw przewodni spotkania: MODA NA DESIGN!

MODA NA DESIGN: co w programie:

W programie VI edycji konferencji o designie szereg atrakcji, między innymi wykłady gości specjalnych. Do współpracy zostali zaproszeni: Ewa Mierzejewska, Robert Majkut i dr. Jan Sikora

Prelekcje i prezentacje produktowe w części MERYTORYCZNEJ:

-    PEKA (www.peka.pl)
-    LAKO (www.lako.pl)
-    RAUMPLUS (www.raumplus.pl)
-    PIXERS (www.pixers.pl)

Pokazy i premiery w części MODOWEJ:

-    Ditta Zimmermann
-    Gosia Strojek
-    Dagmara Michalik
-    Aleksandra Kmiecik
-    Patryk Wojciechowski
-    Bawsome
-    By my DESIGN

Część modową poprowadzi Joanna Horodyńska 

MODA NA DESIGN 2015
Autor: materiały prasowe

MODA NA DESIGN: goście specjalni

W tym roku  wydarzenie uświetnią zaproszeni przez oraganizatora wybitni goście specjalni, a wsród nich:

Robert Majkut

Znany na całym świecie designer, ekspert w projektowaniu dla biznesu, Dyrektor Generalny w firmie Robert Majkut Design - jednej z najbardziej cenionych firm branży kreatywnej w Polsce, współwłaściciel firmy, współtwórca marki i główny projektant w Whaletone Ltd. Robert Majkut był wielokrotnie wyróżniany za swoją pracę przez środowiska branżowe i dziennikarskie m.in. w 2004 roku utytułowany przez British Council wyróżnieniem „Rising Star” i w 2007 nominowany do ElleStyle Awards w kategorii „dobry design”.  Laureat European Property Awards 2015/2016 w kategorii Leisure Interior Design za projekt Multikino Złote Tarasy.

dr Jan Sikora

Laureat  Nagrody Architektonicznej Polityki za rok 2014, Bryły Roku i m.in. Polskiej Architektury XXL. Dyplomowany architekt wnętrz, założyciel pracowni Sikora Wnętrza - autor m.in. Stacji Kultura w Rumi i Sopoteki. Wykładowca, autor pracy doktorskiej o architekturze polskiego wybrzeża w kontekście zrównoważonego rozwoju. Autor cyklicznych publikacji w czasopismach branżowych.

Ewa Mierzejewska

Dziennikarka specjalizująca się w tematyce designu. Wieloletnia redaktor naczelna magazynu "Dom & Wnętrze". Autorka programów telewizyjnych, prezenterka i scenarzystka (m.in. "Wnętrze Ewy Mierzejewskiej" w Domo+). Prowadzi własny serwis internetowy Ewa i Wnętrze. Występuje w roli konsultanta i doradcy dla firm z branży wyposażenia wnętrz.

MODA NA DESIGN: CO GDZIE KIEDY

Co: MODA NA DESIGN!

Gdzie: POP UP STORY, PLAC UNII CITY SHOPPING  ul. Puławska 2, Warszawa.

Kiedy: Wtorek 17.11.2015

Wstęp wolny! Do zobaczenia!

MODA NA DESIGN 2015 Harmonogram
Autor: materiały prasowe MODA NA DESIGN 2015 Harmonogram