Metamorfoza mieszkania 34-letniego Jakuba. Tak Dorota Szelągowska odmieniła jego lokum. Zobacz zdjęcia!

2023-09-07 9:51

Nowe odcinki programu “Totalne remonty Szelągowskiej” można oglądać w TVN. W pierwszym odcinku nowej serii metamorfozę przeszło mieszkanie trzydziestoczteroletniego Jakuba z Piotrkowa Trybunalskiego – pasjonata chemii, który nawet zasłonę prysznicową miał we wzór… tablicy Mendelejewa. Dorota Szelągowska zmieniła jego mieszkanie. Zobaczcie zdjęcia!

“Totalne remonty Szelągowskiej” to dość młody (emitowany od 2020 roku), acz bardzo popularny program reality show, w którym to popularna prezenterka zmienia życie osób, które na co dzień zajmują się dbaniem o innych.

Po wakacyjnej przerwie czas na powrót i tak oto 6 września br. Dorota Szelągowska zaliczyła wielki come back. Pierwszy odcinek za nami i metamorfoza, jaką w nim ujrzeliśmy z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom ciemnych, charakternych wnętrz, oraz… “Gambitu królowej”. Zdjęcia po (które, wraz ze zdjęciami przed, znajdziecie w naszej galerii) z miejsca przywodzą na myśl popularny serial Netfliksa.

CZYTAJ TAKŻE: Niespodziewana wpadka w "Milionerach". Nie mógł tego powiedzieć!

“Totalne remonty Szelągowskiej” – pierwszy odcinek za nami. To była udana metamorfoza

Bohaterem pierwszego odcinka był trzydziestoczteroletni Jakub z Piotrkowa Trybunalskiego. Do programu zgłosiła go mama, dla której zawsze był niesamowitym wsparciem. Jakub to prawdziwy pasjonat – ukończył fizykę i chemię na Uniwersytecie Łódzkim i obecnie pracuje w kilku szkołach jako nauczyciel tych dwóch przedmiotów. Ciężko znaleźć bardziej zaangażowanego wychowawcę, gdyż robi dosłownie wszystko, żeby zarazić dzieci swoimi zainteresowaniami – zakładają wspólnie koła naukowe, biorą udział w licznych konkursach i wystawiają przedstawienia. Jakub zdobył także uprawienia do kierowania autobusem. Po pierwsze zawsze było to jego marzeniem, a po drugie – dzięki niemu dzieci mogły pojechać taniej na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik. Jakub jest ciągle w biegu. Nie umie odmówić pomocy tym, którzy tego potrzebują, ale to sprawia, że nie ma czasu dla siebie. Najważniejsi są dla niego inni ludzie. Nic zatem dziwnego, że jego osobą zainteresowała się Dorota, która wkroczyła do akcji i podjęła się wyremontowania jego trzydziestopięciometrowego mieszkania po mamie. I owszem – pozbyła się zasłony prysznicowej w tablicę Mendelejewa... ale zamiast tego zrobiła coś ekstra.

Efekty remontu mieszkania Jakuba z 1. odcinka znajdziecie w galerii zamieszczonej w górnej części artykułu.

“Totalne remonty Szelągowskiej” – drugi odcinek już wkrótce. Kiedy odbywa się emisja serialu i czy są powtórki?

2. odcinek “Totalnych remontów Szelągowskiej” zawita na antenie TVN już w środę 13 września 2023 roku o godz. 21:30. Wyemitowane odcinki dostępne są w ofercie Playera, ale nadawca przewidział też telewizyjne powtórki – te ukazują się w soboty o godz. 16:10.

Sonda
Oglądasz “Totalne remonty Szelągowskiej”?
Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16
Źródło: “Totalne remonty Szelągowskiej” wracają w wielkim stylu. Mieszkanie Jakuba nabrało pazura (ZDJĘCIA)
Nasi Partnerzy polecają