Mediolan 2017 - relacja Dobrego Wnętrza

2017-05-18 14:28
Mediolan 2017 - prezentacja firmy Moooi przycięgnęła tłumy
Autor: archiwum Motywem przewodnim mediolańskiej prezentacji Moooi uczyniono owady fotografowane przez Levona Bissa (kolekcja „Microsculpture”). „Dobre Wnętrze” opublikowało jedno ze zdjęć Bissa, pokazywanych w Moooi, w numerze majowym, który ukazał się przed targami! fot. derwis prasowy Moooi

Za najciekawszą tendencję tegorocznej edycji Milan Design Week można uznać zainteresowanie projektantów materiałem - jego fakturą, strukturą, kolorem. Najważniejszy trend: obustronna inklinacja - designu do sztuki i sztuki do designu.

W programie głównym Milan Design Week 2017 najważniejsze w 2017 r. było Euroluce, część poświęcona oświetleniu. Nas osobiście bardzo cieszy znacząca obecność Polaków na targach. Byliśmy reprezentowani na wystawie z okazji 20-lecia Salone Satellite, mocnym wejściem okazała się ekspozycja pokazująca prace studentów państwowych szkół artystycznych, która zagościła w słynnym Superstudio Piu. Polscy producenci dobrze zaprezentowali się w otoczeniu meblarskich i oświetleniowych tuzów!

Wiecej o tym, co ciekawego działo się na targach designu w Mediolanie, przeczytasz w czerwcowym numerze Dobrego Wnętrza!

Kup miesięcznik DOBRE WNĘTRZE w naszym sklepie>>>