Konferencja online „Najważniejsze w domu: kuchnia i łazienka”

2020-06-10 13:45
Konferencja online “Najważniejsze w domu: kuchnia I łazienka”
Autor: Redakcja

Już 17 czerwca odbędzie się konferencja online „Najważniejsze w domu: kuchnia i łazienka”. Wydarzenie skierowane jest do o architektów, projektantów, studentów, stylistów, blogerów i wszystkich, którzy są zainteresowani tematyką wnętrzarską. W imieniu naszego portalu oraz magazynu "Dobre Wnętrze" i miesięcznika „M jak mieszkanie” serdecznie zapraszamy!

Celem konferencji „Najważniejsze w domu: kuchnia i łazienka” jest prezentacja najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz oraz technologii mających podnieść komfort użytkowania i spełniających wymagania pro-ekologiczne.

Tematem spotkania będą zmiany stylu życia i ich wpływ na kształtowanie najważniejszych pomieszczeń – kuchni i łazienki. – Kilkanaście lat temu kuchnia otwierając się na salon, przejęła jego styl. Teraz bywa również miejscem nauki i pracy zdalnej, przejmuje więc funkcję gabinetu. A to oznacza konieczność nowego spojrzenia na tę przestrzeń – mówi Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, redaktor naczelna „Dobrego Wnętrza”, „M jak Mieszkanie” i Urzadzamy.pl. – Równie wyraźnie zmienia się łazienka, staje się tak potrzebnym miejscem relaksu.

W myśleniu o projektowaniu wnętrz towarzyszy nam świadomość wyzwań związanych z ekologią,  z uwagą obserwujemy nowe rozwiązania technologiczne. Mogą uczynić życie zdrowszym  i łatwiejszym, o ile będziemy potrafili wykorzystać ich potencjał. Wyposażanie kuchni i łazienki jest kosztowne – potrzebna jest wiedza, by wybrać odpowiednie. To zadanie dla projektantów  i architektów, którzy są przewodnikami dla użytkowników. Stąd wziął się pomysł, by wspierać ich w rozwoju kompetencji i wymianie doświadczeń.

W ramach konferencji odbędą się prelekcje i warsztaty, podczas których eksperci opowiedzą:

  • jak nowe funkcje pełnią kuchnia i łazienka i jak wpływa to na ich przestrzeń
  • w jaki sposób nowe wyposażenie i materiały wykończeniowe pozwalają podmieść komfort życia użytkowników
  • jak pomóc inwestorom w stworzeniu wyjątkowej i bezpiecznej przestrzeni do życia
  • jak pogodzić troskę o środowisko z wygodą użytkowników kuchni i łazienek

Koordynatorką spotkania jest Agnieszka Gruszczyńska-Hyc – redaktor naczelna miesięczników „Dobre Wnętrze” i „M jak Mieszkanie”, magazynu „Kuchnia i Łazienka” oraz serwisu Urzadzamy.pl. Wspierają ją Dorota Jaworska – redaktor naczelna miesięcznika „Moje Mieszkanie” oraz zespół redakcyjny. Wśród prelegentów udział zapowiedzieli projektanci wnętrz, eksperci czołowych marek i specjaliści związani z tematyką kuchenną i łazienkową. Spotkania poprowadzi Jarosław Kulczycki.

Więcej informacji i bezpłatna rejestracja na stronie: najwazniejszewdomu.pl

Organizator konferencji: TIME S.A. – wydawca magazynów „Dobre Wnętrze”, „M jak Mieszkanie”, „Moje Mieszkanie”, „Kuchnia i Łazienka” oraz serwisu Urzadzamy.pl

Partnerem głównym konferencji jest LINK4, partnerami są: Cosentino, FDesign i Geberit.

Patroni medialni wydarzenia: magazyn „Architekt Wnętrz", „Radio SuperNova” i platforma internetowa „Jesz co Lubisz”.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Uroki grudnia chłoniemy wszystkimi zmysłami. Wzrokiem, smakiem, dotykiem… Wyraz temu dajemy w aktualnym numerze „M jak Mieszkanie”.

Kup dostęp od 1 zł
Mjakmieszkanie grudzień