Kolejna edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

2015-08-03 12:10

Zapraszamy na kolejną edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w dniach 5-6 września w hali GDYNIA ARENA!

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań - nowych i „z drugiej ręki", a także okazja do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE: co na targach?

W trakcie trwania targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE swoją ofertę zaprezentują deweloperzy, banki i pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Na targach przewidziane będą liczne promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty oraz… aktualne oferty wszystkich typów nieruchomości z rynku wtórnego w organizowanym przez Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Centrum Rynku Wtórnego. Bogatej ofercie wystawców towarzyszy szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum, z dziedziny m.in.: prawa, finansów czy podatków. Na pierwszych zwiedzających czekają miłe niespodzianki!

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE: program

Poza ofertą mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego ważną rolę na Targach odgrywa część merytoryczna. Program targów wypełniony jest wykładami, specjalistycznymi poradami czy raportami nt. rynku mieszkaniowego. W trakcie wykładów nie zabraknie dużej porcji wiedzy z zakresu finansowania inwestycji. Zainteresowani poznają kredyty hipoteczne od kuchni, a także fakty i mity na ich temat, dowiedzą się także, od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu. Szczególnej uwadze polecane są spotkania pod hasłem: „Mieszkanie dla Młodych – szansa na pieniądze od Państwa – jak i kiedy”. Omawiane są także: bezpieczne kupowanie na rynku wtórnym oraz rozliczenia podatkowe przy wynajmie nieruchomości. Wraz z obecnymi na targach projektantami wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. Na stoisku Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami można będzie uzyskać porady prawne i poznać zakres czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także zorientować się w bieżącej sytuacji na wtórnym rynku mieszkaniowym. Odwiedzający otrzymają m.in. mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji, katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Trójmiasta i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku oraz magazyn wnętrzarski Wydawnictwa Murator.

Kolejne Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE już 5-6 września 2015 w hali GDYNIA ARENA!

 

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Autor: materiały prasowe Kolejne Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE już 5-6 września 2015 w hali GDYNIA ARENA!