Nowy Katalog IKEA 2015: urządzamy SYPIALNIĘ z IKEA!

2014-08-22 11:56 materiały prasowe IKEA

25 sierpnia rusza w Polsce dystrybucja Katalogu IKEA 2015. W tym roku IKEA koncentruje się na urządzaniu miejsca do spania i odpoczynku, ponieważ od tego jak śpimy, zależy to, w jakiej formie i nastroju wstajemy. W najnowszym katalogu i sklepach firmy klienci znajdą m.in. nowe produkty do aranżacji sypialni, w tym bogatą ofertę materacy, oraz mnóstwo inspirujących rozwiązań, które pomogą dobrze zacząć każdy dzień, a do tego nowe, niższe ceny na ponad 300 artykułów z całego asortymentu!

Sypialnia to jedno z najważniejszych miejsc w domu - nasz azyl, w którym odpoczywamy po całym dniu i gdzie możemy czuć się swobodnie i bezpiecznie. Jako ekspert w urządzaniu wnętrz IKEA bazuje na rzeczywistych potrzebach ludzi. W ofercie firmy znajdziemy kompleksowe, dobre jakościowo i przystępne cenowo rozwiązania, które pomogą nam zaaranżować idealnemiejsce do spania i relaksu, niezależnie od dostepnej powierzchni. Na klientów czeka m.in. nowy asortyment kołder i poduszek, około 70 oryginalnych wzorów pościeli w różnym stylu oraz nowe ramy łóżek, np. HURDAL czy DUKEN. Natomiast nowe elementy wyposażenia wewnętrznego szaf KOMPLEMENT ułatwią przechowywanie i pomogą uporządkować różne rzeczy. Z badań IKEA wynika, że w Polsce o sypialni jako osobnym pomieszczeniu marzy mnóstwo osób, ale ma ją tylko niewiele ponad połowa z nas. Ponadto jedynie 20% sypialni ma ponad 15 mkw.

Nowy Katalog IKEA 2015: sypialnia na dobry dzień... i dobrą noc

W nowej sypialni IKEA zaczyna się dobry dzień... i dobra noc. Dobry dzień zaczyna się od dobrze przespanej nocy, dlatego warto zadbać o jakośc snu - kluczowy będzie dobór materaca. Obecnie tylko 1/4 Polaków ma materac na łóżko - część z nas śpi na rozkładanej sofie, nawet jeśli w domu jest osobna sypialnia. Już od 25 sierpnia w IKEA nie tylko będzie można wybrać odpowiedni dla siebie model materaca, ale także skorzystać z porad fizjoterapeutów w tym zakresie.

"Coraz więcej osób mieszka w miastach, na małych powierzchniach, a życie staje się coraz bardziej stresujące, dlatego bardzo ważne jest stworzenie w domu przestrzeni do odpoczynku" - powiedziała Evelyn Higler, prezes IKEA Retail w Polsce. "W tym roku postanowiliśmy więc przyjrzeć się bliżej tematowi dobrego snu, wygodnej, przyjaznej i funkcjonalnej sypialni, miejscu o którym możemy powiedzieć, że to tu zaczyna się dobry dzień i dobra noc. Zapraszam do lektury naszego nowego katalogu oraz do odwiedzania naszych sklepów, gdzie znajdziecie Państwo mnóstwo dobrych jakościowo, pomysłowych rozwiązań w różnych stylach dla całego domu" - dodała Evelyn Higler.

ZOBACZ: jak sypiają Polacy? Ciekawe fakty, liczby, statystyki...

 

Nowy Katalog IKEA 2015: nowe niższe ceny!

Nawet najciekawsze projekty i rozwiązania nie zdałyby się na wiele, gdyby nie były dostępne dla wielu ludzi. Właśnie dlatego IKEA stale dąży do obniżania cen swoich produktów. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu podejściu do projektowania artykułów wyposażenia wnętrz oraz pakowaniu ich w płaskie paczki, aby zmniejszyć koszty produkcji i transportu. W Katalogu IKEA 2015 znajdziemy więc nie tylko nowe produkty, ale i nowe, niższe ceny.

Nowy Katalog IKEA 2015: jeszcze więcej ekologii!

IKEA przykłada też dużą wagę do zrównoważonego rozwoju. Sypialnia to miejsce, w którym różne materiały i surowce są najbliżej naszego ciała, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na to, z czego są wykonane. Możemy wybrać np. pościel z bawełny uprawianej w bardzo odpowiedzialny sposób, meble z drewna, przy produkcji których maksymalnie wykorzystuje się dostępny surowiec, dywan z resztek materiałów czy energooszczędne oświetlenie LED. Ponadto w tym roku IKEA może pochwalić się ogromnym sukcesem - katalog IKEA jest aktualnie największym nakładem drukarskim całkowicie wytwarzanym na papierze Forest Stewardship Council Mix Credit. Oznacza to, że cały łańcuch jego produkcji, od lasów po drukarnie, posiada certyfikat FSC potwierdzający pochodzenie drewna z bardziej zrównoważonych źródeł.