Gala II edycji konkursu

2014-04-05 15:14

Gala II edycji konkursu

Konkurs, w którym wspólnie z producentami i dystrybutorami różnych marek w ostatnim roku nominowaliśmy blisko 100 najciekawszych debiutów rynkowych w segmencie wnętrzarskim, został rozstrzygnięty, a nagrody wręczone. Czytelnicy i internauci wybrali TOP 10 przedmiotów, które najchętniej widzieliby u siebie w domu. Stali eksperci magazynu przyznali własne wyróżnienia.

Uroczysta gala odbyła się 5 grudnia 2013 r. w warszawskiej Soho Factory. Imprezie towarzyszyła wystawa wszystkich nominowanych w plebiscycie rzeczy. Jej industrialna aranżacja autorstwa Justyny Smolec idealnie wkomponowała się w surowe wnętrze pawilonu Soho.

Nagrodzeni zachwycali się niekonwencjonalną formą statuetek wymyślonych przez Annę i Marka Lorens.
– Chcieliśmy podkreślić, że to, co jest pomostem między nowymi technologiami a tradycyjnym rzemiosłem, to właściwości i możliwości materiału. Dlatego postawiliśmy na żywicę i miedź – wyjaśnili podczas gali projektanci.

tekst MT zdjęcia MARIUSZ BYKOWSKI, MAGDA KAZIMIERCZUK

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE