WARSZTATY: Fotorealistyczne wizualizacje nowoczesnych wnętrz – V-Ray dla SketchUp

2017-11-21 11:40
Wizualizacja - Amica
Autor: materiały szkoleniowe ProGrupa Wizualizacja - Amica

Sketch Up to jedno z najbardziej wszechstronnych narzędzi wspomagających projektowanie. Warsztaty organizowane przez firmę Progrupa we współpracy z firmami Loewe i Amica poświęcone będą tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji przy projektowaniu wnętrz z wykorzystaniem oprogramowania V-Ray dla Sketch Up.

Tak jak kiedyś na desce kreślarskiej, również dziś praca z zaawansowanymi technologicznie programami do renderingu zaczyna się dla projektanta najprościej: od pomysłu. Wszechstronny software umożliwia sprawne prześledzenie ewentualnych skutków i konsekwencji wszystkich rozwiązań. Ważny jest każdy pojedynczy parametr, bo każdy składa się na ostateczny wynik procesu projektowego. 

Podczas zorganizowanych przez ProGrupę bezpłatnych warsztatów "Fotorealistyczne wizualizacje nowoczesnych wnętrz – V-Ray dla SketchUp" będzie można nauczyć się, jak przygotowywać wysokiej jakości wizualizacje - najatrakcyjniejszy sposób prezentacji projektu inwestorowi.

Warsztaty poprowadzi Tomasz Warzecha – artysta grafik specjalizujący się w wizualizacjach 3D w dziedzinach architektury, architektury wnętrz i projektu produktu, certyfikowany trener SketchUp oraz V-Ray dla SketchUp z firmy ProGrupa.