Dom ze Stranger Things może być twój. Właśnie trafił na sprzedaż!

2022-09-26 9:21

Na amerykańskim rynku nieruchomości pojawiła się nie lada gratka, a mianowicie dom Willa Byersa, jednego z bohaterów kultowego już serialu “Strangers Things”. Ile kosztuje?

Dom Byersów ze Stranger Things
Autor: kadr z serialu/Netflix

“Stranger Things” to wielokrotnie nagradzana (Emmy, Saturny, People’s Choice, Teen Choice, Satelity, MTV, Kid’s Choice czy Złote Szpule) oryginalna produkcja Netflixa, łącząca takie gatunki jak horror, sci-fi i przygodę. Do tej pory powstały cztery sezony. Pierwszy odcinek pierwszego sezonu rozpoczyna się od tajemniczego zniknięcia Willa Byersa, którego to serialowy dom właśnie trafił na sprzedaż.

Dom Byersów ze Stranger Things
Autor: instagram.com/zillowgonewild

Dom Byersów znajduje się w Fayetteville w stanie Georgia. Znajduje się przy 149 Coastline Road, więc każdy potencjalny kupiec już teraz może go oglądnąć chociażby na Google Maps!

Nieruchomość licząca około 170 m kw. znajduje się na działce o powierzchni 7 a. W środku znajdują się trzy sypialnie i dwie łazienki. Budynek został zbudowany w l. 90. XX w. i niestety wymaga konkretnego remontu. Biorąc jednak pod uwagę jego potencjał marketingowy (któż nie chciałby chociaż na jedną noc zamieszkać w domu ze swojego ulubionego serialu czy po prostu zjeść w stworzonej w nim restauracji?), ten wydatek może się opłacić. Obecnie za dom należy zapłacić 300 tys. dolarów.

Dom Byersów ze Stranger Things
Autor: instagram.com/zillowgonewild

Już teraz fani przyjeżdżają tutaj, by chociaż na chwilę rzucić na niego okiem i zrobić sobie zdjęcie. W związku z tym właściciele nieruchomości byli zmuszeni postawić znaki, informujące, że posesja jest prywatna, a nawet zainstalować zaporę parkingową, aby nikt nie stawał na ich podjeździe.

Dom Byersów ze Stranger Things
Autor: instagram.com/zillowgonewild

Z kolei agenci nieruchomości na swojej stronie internetowej zamieścili informację, w których odcinkach można jeszcze raz zobaczyć ten dom! Więc jeśli jesteś ciekawy, jak w serialu prezentował się zarówno w środku, jak i zewnątrz koniecznie włącz sezon 1, odcinek 1, w którym dom pojawił się aż sześć razy (6:16, 7:16, 11:08, 31:54, 32:21) oraz czwarty (4:57, 8:53).

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE