Branża wnętrzarska w dobie pandemii. Robert Konieczny i Robert Majkut gośćmi webinaru OKK! design

2020-04-28 15:10
Robert Konieczny i Robert Majkut gośćmi webinaru OKK! design
Autor: materiały prasowe

W związku z epidemią koronawirusa wiele pracowni i biur architektonicznych przestawiło się na pracę w trybie home office. Kontakty branżowe zostały ograniczone do minimum, a niepewna przyszłość i perspektywa kryzysu gospodarczego zrodziły wiele obaw w środowisku projektowym. Agencja OKK! PR, specjalizująca się w komunikacji marek wnętrzarskich oraz architektów, postanowiła zorganizować cykl spotkań online, by wraz z przedstawicielami branży wymienić się doświadczeniami i sposobami radzenia sobie z nowymi wyzwaniami. Pierwszy webinar odbędzie się już 30 kwietnia!

Bezprecedensowa sytuacja, z którą teraz się zmagamy, wymaga od architektów i designerów szczególnej elastyczności i kreatywności w działaniu. Po trzech dekadach wzrostu i rozwoju gospodarczego mierzymy się z kryzysem, jakiego dawno nie widziano. Wirus infekuje nie tylko ludzi, ale i biznes, zamrażając budżety projektowe lub znacznie je obniżając. Z dnia na dzień cała branża związana z projektowaniem i wyposażeniem wnętrz musiała dostosować się do nowej rzeczywistości, sięgając po nowatorskie narzędzia, weryfikując strategie i pomysły na kontynuację działalności. Ponieważ nigdy wcześniej nie mieliśmy z czymś podobnym do czynienia, trudno było liczyć na natychmiastowe wsparcie autorytetów, skuteczne narzędzia i gotowe rozwiązania. Na dodatek przymusowy social distancing spowodował brak kontaktu z przedstawicielami branży.

Z myślą o branży i projektantach, którzy chcieliby dowiedzieć się, w jaki sposób architekci radzą sobie w dobie pandemii, jakie metody, narzędzia i działania mogą przynieść dziś efekty, agencja OKK! PR zaprasza na webinarium „OKK! design – branża wnętrzarska w dobie pandemii”. Pierwsze z cyklu spotkań online odbędzie się już 30 kwietnia 2020 r. Zaczynamy o godz. 11.00!

Prelegentami webinaru będą największe autorytety branży architektonicznej:

  • Robert Konieczny – jeden z najbardziej utytułowanych polskich architektów, właściciel biura KWK Promes, od 2012 roku niezależny ekspert Fundacji Miesa van der Rohe, Ambasador marki Geberit.
  • Robert Majkut – designer specjalizujący się w projektowaniu dla biznesu, dyrektor generalny Robert Majkut Design, członek PRO Stowarzyszenia Architektów Wnętrz.

Czołowi polscy architekci opowiedzą o tym, jak teraz wygląda ich praca i co sprawdza się w dobie pandemii. Podzielą się z uczestnikami spotkania cennymi wskazówkami, przedstawią dobre praktyki i prognozy na przyszłość. Moderatorką webinaru będzie Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK! PR i pomysłodawczyni OKK! design – wydarzenia poświęconego najbardziej aktualnym zagadnieniom branży wnętrzarskiej. O tym, jak w nowej rzeczywistości odnalazła się marka VASCO, opowie Waldemar Tomczuk.

OKK! Design, organizowany przez nas od 2012 roku cykl spotkań, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród architektów, projektantów i firm z branży wnętrzarskiej – mówi Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK! PR i pomysłodawczyni OKK! design. – Bazując na wyniesionych stamtąd doświadczeniach, a jednocześnie dostosowując się do obecnej rzeczywistości, chcemy dzięki webinarium stworzyć przestrzeń networkingową branży wnętrzarskiej w online. Jak nigdy dotąd ważne jest teraz realne wsparcie dla branży i inspirowanie architektów do koncentrowania się na poszukiwaniu nowych perspektyw.

Szczegółowe informacje o webinarium znaleźć można na profilu wydarzenia. Udział w spotkaniu jest bezpłatny i wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie: https://html.transmisjeonline.pl/okk.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021