Blog.stabrawa.pl – o meblach, wnętrzach, budowie domu

2017-11-30 9:04
Blog Stabrawa.pl
Autor: Stabrawa.pl Ważna jest iskra. Gdy się ją w sobie roznieci, zaczyna podsuwać inspiracje, rozpalać zachwyty. Wtedy pojawia się pasja. Niezbędna, kiedy w pracy i życiu chce się zrobić coś ciekawego - mówi Agnieszka Stabrawa.

Na początku Ola chciała publikować w internecie tylko swoje proejkty wnętrz. Tak jednak sfotografowanych, by czuło się w nich życie. Na blogu zamieszczała m.in. fotorelację z etapów budowy domu, który zaprojektowała dla siebie i swoich bliskich. Stała się ona impulsem do rozpoczęcia dłuższej przygody… nie tylko z blogiem.

Blog.stabrawa.pl – o meblach, wnętrzach, budowie domu

Autor: Stabrawa.pl

W trakcie studiów na Wydziale Zarządzania AGH Agnieszka podjęła kolejne – projektowanie wnętrz. Potem studiowała jeszcze podyplomowo grafikę. Wraz z siostrą Alicją prowadzi pracownię projektową Stabrawa.pl.

ALEKSANDRA STABRAWA

 

Ważna jest iskra. Gdy się ją w sobie roznieci, zaczyna podsuwać inspiracje, rozpalać zachwyty. Wtedy pojawia się pasja. Niezbędna, kiedy w pracy i życiu chce się zrobić coś ciekawego. I pragnie dzielić się tym na blogu, mówi Aleksandra. W trakcie studiów na Wydziale Zarządzania AGH podjęła kolejne – projektowanie wnętrz. Potem studiowała jeszcze podyplomowo grafikę. Wraz z siostrą Alicją prowadzi pracownię projektową Stabrawa.pl. Bloguje od 2010 r.

Wtedy właśnie postanowiłaś doskonalić się w robieniu zdjęć?

ALEKSANDRA STABRAWA: Przywiązuję dużą wagę do estetycznej strony bloga, zwłaszcza poświęconego wnętrzom czy projektowaniu. Lubię piękne zdjęcia i ma dla mnie znaczenie ich jakość. Poznawałam więc tajniki techniczne, czytałam blogi i oglądałam tutoriale o fotografowaniu, brałam udział w warsztatach. Później założyłam profil na Instagramie. To była doskonała motywacja do pracy! Bo tam najważniejsze są zdjęcia. Z perspektywy czasu widzę, że w fotografii zrobiłam milowy krok.

Dzięki blogowi rozwijasz swoje umiejętności. A inne plusy?

Wiele. Blog otwiera drzwi do nowych fascynacji, doświadczeń, spotkań, wspaniałych kontaktów, propozycji zawodowych. Warunkiem jest poświęcenie mu czasu. Sesja fotograficzna, obróbka zdjęć, napisanie tekstu – to trwa. Często po zakończeniu pracy trzeba zrezygnować z wieczoru dla siebie. Ale najistotniejsze jest stworzenie bloga – z szacunkiem dla gości – którego klimat zatrzyma ich tu na dłużej. I mam ogromną satysfakcję, gdy tak się dzieje!

Rozmawiała Małgorzata Pawlak

Więcej: blog.stabrawa.pl